wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Przelew bankowy

  • 8 Odpowiedzi
  • 3023 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline protekta

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Przelew bankowy
« dnia: Czerwiec 29, 2013, 09:49:49 pm »
Witam zainstalowałem wersję 1.5.4.1. Mam problem otóż po wpisaniu danych konta iban itd, przy zamówieniu produkty nie wyświetla mi się opcja przelewu bankowego, mało tego chciałem zainstalować jeszcze raz więc usunałem, teraz nie mogę go nigdzie znaleźć żeby zainstalować ponownie, proszę o pomoc

*

Offline presta4you.com

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 82
  • 2
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Przelew bankowy
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2013, 12:00:35 am »
Jeżeli chodzi o widoczność modułu to spróbuj albo wyłączyć filtry na górze listy modułu, albo po prostu zamiast 'odinstaluj' wcisnąłeś 'usuń'.
W przypadku przelewu, możliwe, że nie przypisałeś modułu płatności do strefy.
Presta4you.com - moduły do prestashop

*

Offline protekta

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Przelew bankowy
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 30, 2013, 01:00:53 am »
Wcisnąłem usuń, a co do strefy, chodzi Ci blok ograniczenia kraju? bo jeśli tak to mam zainstalowany np. pay pall i zanazczoną Polskę i jest widoczny, takie same ustawienia miał moduł przelewu i nie był widoczny przy zamawianiu produktu

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Przelew bankowy
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 30, 2013, 08:40:32 am »
oraz zobacz czy masz moduł bankwire dopisany do hook - payment
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Przelew bankowy
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 30, 2013, 08:51:32 am »
sprawdz tez przypisanie walut do danej platnosci, moze nie masz zaznaczonych PLN dla bankwire
design4VIP z innej strony...

*

Offline protekta

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Przelew bankowy
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 30, 2013, 10:19:15 am »
oraz zobacz czy masz moduł bankwire dopisany do hook - payment
tak podobnie jak paypal czyli w tym blku są dwa moduły, ale tylko paypal widoczny
sprawdz tez przypisanie walut do danej platnosci, moze nie masz zaznaczonych PLN dla bankwire
chodzi o blok ograniczenia waluty? jeśli tak to mam zaznaczoną opcję "domyślna waluta sklpeu" tak jak w paypal
czy moduł przelew wymaga jakiś restrykcyjnych danych ? tzn myślę że może iban mam zały ale sprawdzałem na stronie banku jest ok

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Przelew bankowy
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 30, 2013, 10:38:17 am »
w bankwire najwazniejesze sa wypelniania pola Konto właściciela i Szczegóły, jak te masz wypelnione to powinien sie pojawic modul na liscie. adres nie jest wymagany.

a w przelewie masz mozliwosc zaznaczenia opcji "waluta sklepu"? bo z tego bo ja mam tak na 1.4 jak i 1.5.3 (bankwire v0.5) sa tyko mozliwosci zaznaczenia poszczegolnych walut, nie mam mozliwosci zaznaczenia opcji klienta czy sklepu.... jaka masz wersje tego modulu? nie masz go odznaczonego jako "wylaczony"? 
design4VIP z innej strony...

*

Offline protekta

  • Nowy
  • *
  • 6
  • 0
Odp: Przelew bankowy
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 30, 2013, 11:38:04 pm »
Też mam wersję v0.5, nie mam mozliwości zaznaczenia Waluta klienta, oraz Domyślna waluta sklepu, zaznaczam tylko Złoty, ale problem rozwiązany, wyłączyłem cache, i wywaliłem wszytko z folderu cache, pozostaje tylko pytanie dlaczego tak się stało :)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Przelew bankowy
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 01, 2013, 08:31:26 am »
dlatego tak sie stalo, bo od tego wlasnie jest cache.... przechowuje dane ustawien. zawsze kombinujac cokolwiek tak w plikach jak i ustawieniach pamietaj o przeladowaniu cache i kompilacji
design4VIP z innej strony...