wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wyświetlanie produktów

  • 1 Odpowiedzi
  • 1435 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kmalcherczyk

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Wyświetlanie produktów
« dnia: Czerwiec 30, 2013, 03:42:45 pm »

Otóż jestem nowy na forum jak i dopiero zaczynam przygodę z Prestashop i mam problem w moim sklepie.
www.outletowe.com
Gdy wejdziemy na dowolny produkt:
http://outletowe.com/index.php?id_product=34&controller=product
Zdjęcie duże które jest wyświetlane jest dobrej jakości itp. Lecz gdy najedziemy na miniature i wyświetlimy kolejne zdjęcia jakość jest dużo gorsza nawet gdy wrócimy do tego samego zdjęcia co było na początku. Z tego co sam zauważyłem prawdopodobnie chodzi oto że po najechaniu presta ładuje inną miniaturę która rozciąga do długości które zadeklarowałem, gdzię mogę to zmienić? Bo z tego co zauważyłem to na początku ładuje normalnie thickbox a później już large.


Pod dużym zdjęciem wyświetlane są miniatury kolejnych zdjęc tego produktu chciałbym aby wyświetlało się więcej niż max. 3. Gdzie mogę zmienić ilość wyświetlanych miniatur?


Jeśli ktoś zna sposób rozwiązania tego problemu proszę o pomoc.
Jeśli potrzebujecie wglądu w jakieś pliki czy coś, proszę podać ich nazwę i lokalizację.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Wyświetlanie produktów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 30, 2013, 07:42:52 pm »
tak to jest przy pracy z gotowymi szablonami.... one wymagaja poprawek wielu bledow jak i wiekszej modernizacji.
z tym akurat ju zmialem stycznosc, jednak za wiele z orygianlu mi nie pozostalo.... http://hurtowniaguzikow.pl/

jezeli chodzi o zdjecia - tutaj z wiekszym prblemem sie nei spotkalem jak u Ciebie, wiec najprawdopodobniej masz zle generowane rozmiarowo zdjecia. sprawdz jakie powinny byc rozmairy a jakie masz w ustawieniach zdjec od strony PA

ilosci miniatur jak i ich ulozenie, jak kazdy inny element ustawiasz z poziomu CSS, lokalizacje bardzo szybko znajdziesz przez firebuga (FF - 'zbadaj element' pod prawym klawiszem)


PS.
Cytuj
Jeśli potrzebujecie wglądu w jakieś pliki czy coś, proszę podać ich nazwę i lokalizację.
no bez przesady....
design4VIP z innej strony...