wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmiana koloru belki menu

  • 4 Odpowiedzi
  • 5128 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline agro-centrum.net

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
    • Agro-Centrum.Net
Zmiana koloru belki menu
« dnia: Lipiec 15, 2013, 10:38:24 pm »
Witam
Ostatnio gdzieś odszukałem i nie jest to trudne opcje zmiany kolorów belek modułów ... zmieniłem i wszystko ok global css
Jednak nie mogę nigdzie znaleść informacji która linijka kodu odpowiada za kolor belki głównej , poże ktoś podpowiedzieć która to będzie linijka w kodzie lub nazwa ?
presta 1.5 themes oryginalny
Agro-Centrum

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: Zmiana koloru belki menu
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 16, 2013, 12:49:04 am »
Chodzi o menu górne? Jeśli tak to:
modules\blocktopmenu\css\superfish-modified.css
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zmiana koloru belki menu
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 16, 2013, 08:46:36 am »
przy takich problemach nieodlacznym narzedziem jest firebug (prawy klawisz na elemencie i z listy wybierasz "zbadaj element") tam dostajesz pelne informacje o nazwie pliku oraz linijce kodu, w ktorej nalezy zmienic style.
design4VIP z innej strony...

*

Offline agro-centrum.net

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 68
  • 0
    • Agro-Centrum.Net
Odp: Zmiana koloru belki menu
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 16, 2013, 08:50:21 pm »
Wykonałem zgodnie z informacją powyżej i otrzymałem takie info " <ul class="sf-menu clearfix sf-js-enabled sf-shadow"> … </ul> "
Ale nigdzie nie widzę opcji aby były podane kolorki # jakieś
Agro-Centrum

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zmiana koloru belki menu
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 16, 2013, 09:19:47 pm »
ale kolorki masz nie w kodzie HTML, jaki podajesz, ale w "inspektorze" CSS i tam masz plik i linijke w jakiej musisz dokonac zmian.

tutaj jeszcze "promocja" bo mozesz sobie wstepnie juz na stronie dokonac zmian poprzez dwukrotne klikniecie na dany styl i zobaczyc "live" jak bedzie wygladala zmiana aby nie przesylac 1000 razy plikow metoda prob i bledow.

na focie z zalacznika jak to ma wygladac w FF [belka koszyka] , dolny lewy naroznik masz pelne informacje o stylach (tutaj mozesz edytowac live j/w) a obok informacje odnosnie polozenia w zrodle strony. no tutaj juz nie ma takiego udogodnienia jak obok, nie pokazuje pliku i linijki, no ale po okielznaniu narzedzia to i tak ta informacja jest wybitnie pomocna.
design4VIP z innej strony...