wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kategorie i podkategorie - pomocy

  • 0 Odpowiedzi
  • 1066 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline karolcia

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Kategorie i podkategorie - pomocy
« dnia: Lipiec 19, 2013, 05:16:43 pm »
mam parę pytań i może jest ktoś kto mi pomoże bo nie mogę sobie z tym poradzić.



Otóż mam blok kategorii a w nich chcę zrobić podkategorie np. Klocki i podkategorie Wafle, Lego itp. i w związku z tym mam kilka pytań.
1. Jak zrobić żeby po kliknięciu w "Klocki" (nr 1 z obrazka) w kolumnie kategorii rozsuwały się podkategorie i dopiero po wybraniu podkategorii przechodziło do odpowiedniego rodzaju klocków. Obecnie jest że po kliknięciu w klocki pojawia się w centralnej kolumnie to co jest na screenie wyżej.
2. Jeśli 1 punkt jest nie do zrealizowania to jak zlikwidować wyświetlany towar (nr 3 z obrazka) po kliknięciu bezpośrednio w klocki. Wiem, że to jest w powiązaniach produktu ale jak tam odznaczę klocki a zostawię tylko wafle to po kliknięciu na klocki wyświetlają się w centralnej kolumnie podkategorie (nr 2 z obrazka) ale pisze że nie ma żadnych produktów (nr 4 z obrazka) mimo że one w podkategorii są.
3. Ostatecznie jak zrobić żeby po kliknięciu w klocki (nr 1 na obrazku) pojawiały się podkategorie w centralnej kolumnie (nr 2 na obrazku) a na pasku (nr 4 z obrazka) pisała ilość produktów w kategorii klocki ale bez widocznych produktów (nr 3 z obrazka) w kategorii "klocki"
4. Jak ustawić żeby część podkategorii była na wierzchu a część pojawiała się po kliknięciu głównej kategorie?
Mam nadzieję, że dosyć jasno opisałam moje marzenie:)