wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

PrestaShop 1.5.4 - skórka Fresh Market - problem z menu

  • 1 Odpowiedzi
  • 1302 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Agnieszka Pocztarska

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
PrestaShop 1.5.4 - skórka Fresh Market - problem z menu
« dnia: Lipiec 31, 2013, 12:31:16 pm »
Witajcie,

Zakładam sklep na PS z wykorzystaniem motywu FreshMarket. Niestety, dopiero się uczę i mam wrażenie, że robię dużo błędów. Potrzebuję pomocy bo sama już nie ogarniam...

Konkretnie:
1. Załączam stronę główną ze skórką Freshmarket

2. Mam problem z głównym, poziomym menu:
  • Jak mam przemieszczać w poziomie poszczególne pozycje (Strona główna, Dzieci, Drogeria, Blog itp)? Chcę przenieść "Strona Główna na lewą stronę do pozycji 1.
  • Co mam zrobić aby "Strona Główna" była tylko elementem klikalnym (zawsze powrót na Stronę Główną sklepu) bez rozwijanego menu? Widziałam w panelu administracji, że wszystkie kategorie, które stworzyłam są przypisane do Strona Główna. Jak można to zmienić?
3. Nad boxem KOSZYK miałam box KATEGORIE. Niestety, coś namieszałam (chyba w Moduły w Administracji) i box KATEGORIE zniknął.


Czy ktoś z Was jest w stanie mi pomóc? Oczywiście, w przypadku dodatkowych pytań proszę o kontakt.




Z góry dziękuję za pomoc!
A.

*

Offline kornolio

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 54
  • 0
    • www.krzysztofkossek.pl
Odp: PrestaShop 1.5.4 - skórka Fresh Market - problem z menu
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2013, 08:46:47 pm »
kategorie mają być przypisane do strony głównej, ale w panelu administracyjnym, w module top menu ustawiasz sobie jakie kategorie lub strony cms mają być wyświetlane i tam zmieniasz również i pozycję ich. Dodajesz podkategorie itp.

A jeśli chodzi o zniknięcie kategorii po lewej stronie, to wejdź w "pozycje modułów" wpisz blok kategorii i zobacz czy czasem nie usunęłaś przypadkiem z lewej kolumny