wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nie ma przewoźników, którzy dostarczają pod adres wybrany przez Ciebie

  • 2 Odpowiedzi
  • 2909 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline piome

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
"Nie ma przewoźników, którzy dostarczają pod adres wybrany przez Ciebie"[/size] ten "sympatyczny inaczej" komunikat otrzymuje zalogowany klient w 4 kroku procesu zamawiania. Na ten temat przeczytałem wszystko (jeśli jednak nie, to poproszę o link) co zostało napisane na forach- w rezultacie, co mogłem i umiałem- zmieniałem w panelu administracyjnym sklepu, a także kombinowałem w bazach, w PHPmyAdmin, to za postem Vekia....i nic. Mam też sklep na Presta 1.4, gdzie to działa- szukałem inspiracji, a nawet przepisywałem...., ale też nic z tego. Proszę napisać, jak to u Was funkcjonuje na 1,5 oczywiście[/color]

*

Offline Trols Studio

  • Użytkownik
  • **
  • 41
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trol`s Studio Web Pages - komputery, serwis, strony www, urządzenia peryferyjne, podzespoły, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, internet radiowy
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: Nie ma przewoźników, którzy dostarczają pod adres wybrany przez Ciebie
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2013, 08:02:16 pm »
Musisz zaznaczyć w każdym produkcie dostawe kto będzie dostarczał go klientowi, jeśli nie zaznaczysz zostaną zastosowane wszystkie warunki dostawy.
Oczywiście musisz to mieć określone w dziale wysyłka - > sposób dostawy

*

Offline piome

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
Odp: Nie ma przewoźników, którzy dostarczają pod adres wybrany przez Ciebie
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:23:20 pm »
Moduł Ship2pay, załatwia sprawę, ale to nie koniec, gdyż pojawiają się problemy z potwierdzeniem zamówienia, czyli praktycznie przy ostatnim kliknięciu