wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Komu przeszkadzały Produkty w kategoriach ?

  • 2 Odpowiedzi
  • 2931 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Trols Studio

  • Użytkownik
  • **
  • 41
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Trol`s Studio Web Pages - komputery, serwis, strony www, urządzenia peryferyjne, podzespoły, oprogramowanie, materiały eksploatacyjne, internet radiowy
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Komu przeszkadzały Produkty w kategoriach ?
« dnia: Sierpień 27, 2013, 07:54:40 pm »
Prestashop 1.5.4.1.

Po pierwsze strona administracyjna jak i statystyki są strasznie rozjechane.
Po drugie komu przeszkadzało dodawanie produktów w konkretnych kategoriach ?
W tej wersji wszystko jest wrzucane hurtem do głównego okna produkty, produkty sobie a kategorie sobie to tak jakbym zasypał cały sklep samymi produktami bez kategorii, jeden wielki śmietnik powstał moim zdaniem.
Da sie cos z tym zrobić ?Zwróćcie uwage na czerwoną ramkę to wszystko się zlewa jedno zachodzi na drugie ani przeczytać o co chodzi alni nic.

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: Komu przeszkadzały Produkty w kategoriach ?
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 27, 2013, 10:51:54 pm »
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale w Katalog->Produkty możesz zaznaczyć "Filtruj wg kategorii" i wybrać z której kategorii mają być pokazywane produkty.
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Komu przeszkadzały Produkty w kategoriach ?
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 11, 2013, 11:34:23 am »
Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale w Katalog->Produkty możesz zaznaczyć "Filtruj wg kategorii" i wybrać z której kategorii mają być pokazywane produkty.

jednak nie da sie ukryc, ze w 1.4 wygladalo to ladniej i poslugiwanie bylo prostsze. tutaj tak samo, wlasnie zauwazylem, atrybuty produktow sa o wiele trudniejsze w aktualizacjach czy ogolnych zmianach niz w 1.4... komu przeszkadzal przycis "usun wszystkie kombinacje" oraz "aktualizuj" teraz za kazdym razem trzeba klikac z "zapisz i zostan" a kombinacje usuwac jedna po drugiej, co jest troche wyczerpujace przy np. 30-50....
design4VIP z innej strony...