wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Krok 2..presta pl beta 1.2.2

  • 1 Odpowiedzi
  • 4330 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline DANDUS

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
Krok 2..presta pl beta 1.2.2
« dnia: Październik 24, 2009, 12:31:51 am »
Witam,

Muszę przetestować parę darmowych sklepów, w celu przekształcenia strony firmowej w sklep internetowy. Zanim jednak cokolwiek wrzucę na płatny serwer (ogicom) postanowiłem przetestować najpierw prestę. Do testów używam darmowy serwer na 000webhost.com

Serwer oferuje PHP 5 i MySQL. Za pierwszym razem instalacja przebiegła pomyślnie, ale nie mogłem się zalogować na panel. Usunąłem pliki i wrzuciłem je jeszcze raz (potem jeszcze kilka razy). Na drugi dzień założyłem drugą domene i spróbowałem ponownie, ale bez postępów.. Instalacja zatrzymuje się na kroku drugim, w którym presta podaje co trzeba skonfigurować na serwie. Za pierwszym razem podała, teraz za nic nie wyświetla tych info...nie pomaga odświeżanie, wstecz i dalej...nic.

Nie mam pojęcia co jest grane..niby pojawia się pasek przy odświeżaniu, ale rozwijane okienko się nie otwiera.

Sprawdzałem na IE7,8 , FF 3.5.3, Operze 10 i najnowszym Google Chrome - także raczej wykluczam błąd przeglądarki, komputera raczej też, sprawdzałem na trzech laptopach i desktopie.

Proszę o pomoc, ewentualnie jakieś wskazówki...

Może polecicie jakiś serwer do testów - pewny i darmowy.

Z góry dziękuję

Piotr

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Krok 2..presta pl beta 1.2.2
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 05, 2009, 06:44:52 pm »
nie znam pewnych i darmowych, ale zajrzyj tutaj

http://prestashopforum.pl/index.php?topic=1175.0

wiekszosc z tych serwerow posiada 7 lub 14 dniowe okresy testowe

Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-