wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

bio-kosmetyki

  • 30 Odpowiedzi
  • 19143 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
bio-kosmetyki
« dnia: Wrzesień 05, 2013, 10:32:21 am »
http://pulanna.4vip.pl/

czekam na rezultatu testow i ogolne opinie przed pelnym uruchomieniem ;)
design4VIP z innej strony...

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 05, 2013, 11:04:58 am »
Wiesz, pewnie będzie działać, bo nie dodałeś, że to bazuje na szablonie. Czy slider jest twój?
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 05, 2013, 12:37:55 pm »
Możesz jeszcze trochę popracować nad responsive design. Z tego co widzę to chyba slider po zmniejszeniu okna się nie skaluje oraz polecane produkty mogłyby wyglądać lepiej.
Tylko to rzuciło mi się w oczy.
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #3 dnia: Wrzesień 05, 2013, 01:15:22 pm »
Możesz jeszcze trochę popracować nad responsive design. Z tego co widzę to chyba slider po zmniejszeniu okna się nie skaluje oraz polecane produkty mogłyby wyglądać lepiej.
Tylko to rzuciło mi się w oczy.

wlasnie o wskazowki w takich dopieszczeniach mi chodzi ;) wiec zabieram sie do pracy ;)  tylko co znaczy, polecane produkty mogly by wygladac lepiej? jakies propozycje?
a jezeli chodzi o responsive, to dodatkowo jeszcze bedzie wrzucona storna pod "dotyki", na razie stoi tylko domyslny, ale po ruszeniu strony glownej bede jeszcze robil ten szablon.

co znaczy
Cytuj
Wiesz, pewnie będzie działać, bo nie dodałeś, że to bazuje na szablonie.
kazdy sklep bazuje na jakims szablonei mniej albo bardziej rozbudowanym, przerobionych, ten jest raczej ten "bardziej" ;) dodalem wiele dodatkow typu wyswietlanie kategorii, w ktorych znajduje sie produkt na liscie produktow, automatyczne pobieranie wag, litrazu, sztuk z nazwy produktu np na stronie glownej (koleczka), slider polecanych produktow na glownej, przerobiona funkcjonalnosc strony produktu, przerobiony blok producentow na wyswietlanie logo zamiast listy, dodanie logo do listy produktow, karty produktu (to juz przez bezposrednie rozroznienie marki Nonicare pomiedzy innymi produktami, wymogi), oczywiscie grafika i dodanie gdzie sie tylko da tooltipa zamiast "title" (bootstram)

Cytuj
Czy slider jest twój?
tak jest to moja produkcja oparta na ktoryms ze skrytow WOW
design4VIP z innej strony...

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #4 dnia: Wrzesień 05, 2013, 01:32:02 pm »
W załączniki screen z tym jak to wygląda u mnie na chromie.
Ogólnie proponuje poszerzyć te 2 produkty tak żeby zajmowały całą szerokość bloku polecanych produktów oraz wyśrodkować zielony element z ceną.
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #5 dnia: Wrzesień 05, 2013, 01:38:01 pm »
uu, u mnie na Chrome , jak i innych, nawet IE  ;/ wyglada to inaczej... 4 kolumny rownomiernie rozlozone z wysrodkowanymi blokami ceny....

podaj blizsze paramtry rozdzielczosci, wersji chrome itp.



EDIT: ok, juz widze o co chodzi. kwestia ustawien dla danych rozdzielczosci. tutaj jak juz zauwazyles na poczatku jakos to przegapilem ;) takie rzeczy bede sukcesywnie poprawial. ale oczywiscie dzieki za wskazanie bledu.


EDIT2: juz powinno byc tak jak powinno ;)
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 01:55:03 pm wysłana przez deejay3 »
design4VIP z innej strony...

*

Offline Angar

  • Tubylec
  • ****
  • 190
  • 2
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 05, 2013, 01:47:00 pm »
U mnie na normalnej szerokości 1366 wszystko wygląda prawidłowo tak jak mówisz, ale gdy zmniejszę okno przeglądarki o około połowę to wtedy włącza się responsive design i wygląda to tak jak na wcześniejszym screenie (w firefoxie tak samo).
Windows Xp chrome wersja 29.0.1547.66 m rozdzielczość około 600px.
Presta-Portal.pl - Dokumentacja, funkcjonalność, szablony i usługi związane z PrestaShop.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 05, 2013, 03:52:12 pm »
na chwile obecna na szybkiego porpawilem pare rzeczy z responsive, wiec powinno juz wygladac lepiej. .

ale mam problem, no i tutaj pytanko... jak zmusic przy pewnej rodzielczosci zmiane logo na to z mobile? czyli prosciej, jak w smarty zbadac szerokosc strony zeby zapodac IFa ?
design4VIP z innej strony...

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 05, 2013, 04:38:35 pm »
Tutaj wszystko dobrze się wyświetla, jak tak spojrzałem na szybko: http://testsize.com/
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 05, 2013, 05:18:17 pm »
Tutaj wszystko dobrze się wyświetla, jak tak spojrzałem na szybko: http://testsize.com/

niezla ta stronka! nei widzialem tego, zawsze korzystalem z wbydwowanego "mobilnego" okna w firebugu FF, ale to jest dobre ;)

tak na szybko, ale mysle, ze do przyjecia przez Klienta, poprawilem glowna, kategorie, strone produktu... jakby ktos jeszcze gdzies zauwazyl niedociagniecia w responsive... z gory dzieki...

no i ta kwestia z zamiana logo.... wpadlem na pomysl ujecia tego w css i na display:none jedno albo drugie odnosnie danych rozdzielczosci, ale to taka, wydaje mi sie partyzantka. musi byc jakas metoda zbarania szerokosci storny w Smarty.... cos $_PAGE.width?


jeszcze, tak ogolnie, jakbym mogl prosic o jakies opinie, czego za wiele, czego za malo, moze czegos brakuje... jak pierwsze wrazenie... moze macie jakies sugestie na temat grafik, rozmieszczenia, cos dodac, jakies pomysly?

Ps. @Tler, dalej nie wiem o co chodzilo z tym, ze to szablon....
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 05, 2013, 05:37:06 pm wysłana przez deejay3 »
design4VIP z innej strony...

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 05, 2013, 05:41:21 pm »
Czy slider jest twój?

http://welter.com.pl - tutaj jeszcze inne wdrozenie tego modulu - polecanych w sliderze, a mozliwosci rozlozenia miniatur czy tego co i gdzie sie wyswieetla jest wiele. WOW daje wiele mozliwosci, jednak nie spotkalem sie jeszcze z jakims dostepnym komercyjnym czy darmowym sliderem pod PS z tego silniczka, dlatego pokusilem sie o implementacje ;)
design4VIP z innej strony...

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 05, 2013, 07:40:33 pm »
Myślałem na pierwszy rzut oka, że wgrałeś szybko thema i przyszedłeś dać do oceny ;)

Możesz gdzieś na głównej umieścić ikony znanych firm, które mówiły o tym produkcie, bo widziałem w zakładce, że jest takie coś - uwiarygadnia sklep i uatrakcyjni przy okazji.
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #12 dnia: Wrzesień 06, 2013, 09:25:52 am »
Myślałem na pierwszy rzut oka, że wgrałeś szybko thema i przyszedłeś dać do oceny ;)
tak bym sie nie zblaznil ;) ale... nie mowie teraz tylko o sobie, ale ogolnie i nie tylko do Ciebie tylko do wszystkich: Prosze na przyszlosc nie obstawiac z gory, ze cos jest gotowego ;) a i nad gotowcami ktos sie napracowal, a poza tym, wgranie gotowego szablonu, konfiguracja i poustawianie wszystkiego to tez sztuka....

Możesz gdzieś na głównej umieścić ikony znanych firm, które mówiły o tym produkcie, bo widziałem w zakładce, że jest takie coś - uwiarygadnia sklep i uatrakcyjni przy okazji.
strona dotyczy tylko i wylacznie 2 producentow: Pulanna i Nonicare, zadnego innego....
design4VIP z innej strony...

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #13 dnia: Wrzesień 06, 2013, 09:28:14 am »
Cytuj
tak bym sie nie zblaznil [/size] ale... nie mowie teraz tylko o sobie, ale ogolnie i nie tylko do Ciebie tylko do wszystkich: Prosze na przyszlosc nie obstawiac z gory, ze cos jest gotowego  a i nad gotowcami ktos sie napracowal, a poza tym, wgranie gotowego szablonu, konfiguracja i poustawianie wszystkiego to tez sztuka.... [/color]



ja sorry, ze to piszę ale kolejny raz idziesz na łatwiznę i ilość mając w pompie jakośc swojej pracy i dobro klientów. Fajnie, że nie tylko ja to zobaczyłem :)
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: bio-kosmetyki
« Odpowiedź #14 dnia: Wrzesień 06, 2013, 09:56:51 am »
ja sorry, ze to piszę ale kolejny raz idziesz na łatwiznę i ilość mając w pompie jakośc swojej pracy i dobro klientów. Fajnie, że nie tylko ja to zobaczyłem :)[/size][/font][/color]

mozesz rozwinac swoj watek, bo znowu czepiasz sie nie wiadomo czego..... co niby jest ta "latwozna" co niby jest tym "dobrem klientow", co niby zonaczyli inni.... az nasuwa sie zeby napisac cos dosaniej....
design4VIP z innej strony...