wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Filtrowanie produktów

  • 4 Odpowiedzi
  • 6311 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline erwu

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
Filtrowanie produktów
« dnia: Październik 28, 2009, 09:53:16 pm »
Witam,

Dzisiaj zainstalowałem po raz pierwszy prestaShop i pomału przymierzam się do własnego wdrożenia. ;) ( zaznaczam, że obecnie bawię się wersją ENG ).

Brakuje mi jednej funkcjonalności.

Załóżmy, że sprzedaję pokrowce na aparaty fotograficzne, zakładam kategorię:

->Futerały na aparaty --> Canon

W momencie gdy wejdę na Canon chcę ComboBox'a w którym będą wypisane wszystkie modele aparatów. Gdy wybiorę jeden, to wyświetlą się tylko pasujące futerały. Widział ktoś może taki moduł ? :)

C.u.



« Ostatnia zmiana: Październik 28, 2009, 10:12:50 pm wysłana przez erwu »

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Filtrowanie produktów
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 28, 2009, 11:41:37 pm »
Tak sa takie moduly do tzw zaawansowanego wyszukiwania. W tej chwili ci dokladnie nie odpowiem ale bede siedzial nad takim preawdopodobnie za pare dni to podrzuce jakies spostrzeżenia
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline motorider

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 66
  • 0
Odp: Filtrowanie produktów
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 29, 2009, 12:05:39 am »
Bardzo dobry moduł wyszukiwania po atrybutach http://prestashopforum.pl/index.php?topic=685.0 jego główną zaletą jest, że wyświetla się na stronie głównej i jest od razu widoczny dla klienta. Niestety nie działa z najnowszą wersją presty.

*

Offline erwu

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
Odp: Filtrowanie produktów
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 29, 2009, 12:11:51 am »
Tak sa takie moduly do tzw zaawansowanego wyszukiwania. W tej chwili ci dokladnie nie odpowiem ale bede siedzial nad takim preawdopodobnie za pare dni to podrzuce jakies spostrzeżenia

Dzięki za odp. nie śpieszy mi się specjalnie ;) chodzi po prostu o dodatkowe mapowanie pomiędzy modelami aparatów a produktami, domyślam się że powinno to wyglądać mniej więcej tak jak przy dodawaniu TAG-ów. Jak nie ma czegoś takiego to sobie napiszę ;-)

aa jeszcze jedna rzecz mnie interesuje, moduł do zakupów bez rejestracji ;) ktoś to może przerabiał?

*

Offline erwu

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
Odp: Filtrowanie produktów
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 29, 2009, 03:15:10 am »
Bardzo dobry moduł wyszukiwania po atrybutach http://prestashopforum.pl/index.php?topic=685.0 jego główną zaletą jest, że wyświetla się na stronie głównej i jest od razu widoczny dla klienta. Niestety nie działa z najnowszą wersją presty.

Takie coś też będę potrzebował :)  Mam nadzieję, że jakoś da się to konfigurować sensownie ;) Skoro działa na starszej to się przerobi na nowszą najwyżej. 

Chociaż osobiście wolałbym coś pokombinować i może napisać mały moduł który by działał podobnie jak dodawanie produktów do kategorii.