wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Skąd pobrać moduły

  • 18 Odpowiedzi
  • 6674 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Ramzi

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 1
Skąd pobrać moduły
« dnia: Listopad 01, 2009, 05:26:50 pm »
Witam

Pytanie jak w temacie: czy istnieje jakieś "miejsce" skąd można pobrać moduły dostępne w wersji demo http://svnpl.prestashop.pl/ ... ?
Ostatnio pobrałem wersję polską z svn ale niestety brakuje tam najciekawszych modułów (płatności, karuzela flash itp. )
Na forum znalazłem info, że moduły można znaleźć w starszych wersjach sklepu .... niestety po pobraniu i rozpakowaniu również nie znalazłem modułów jakie są dostępne w wersji demo ... :(

Proszę o pomoc, a może ktoś mógłby przesłać mi moduły na email ... ?

Pozdrawiam

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 01, 2009, 09:19:18 pm »
Wszystkie moduly sa w paczce 1.2_30.
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline Ramzi

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 1
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 01, 2009, 11:31:23 pm »
Może źle importuję moduły do skryptu .... ale chyba jednak nie ma tam tych samych modułów co w demo. W paczce są takie same moduły co w vsp ... ver.1_2_4 .... ?

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 01, 2009, 11:33:29 pm »
W 125 czy 124 ktore pobierasz z prestashop.com nie ma polskich modulow.
Pobierz paczkę tutaj: http://www.prestashop.pl/pliki.html

Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline Ramzi

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 1
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2009, 12:09:37 am »
Tak właśnie zrobiłem.
Ja mam obecnie wersję 1_2_5 (aktualizacja z 1_2_4_PL) może tu jest jakis problem, że moduły są nie widoczne ... ?
Zastanawia mnie również jedna rzecz .... jak dodawałem moduł "homefeaturedcarousel.zip" pobrany ze strony www to pomimo informacji, że "Pomyślnie pobrano moduł" nie widzę go w menu modułów .... może faktycznie robię coś źle przy instalacji ... ?
Czy możesz mi podpowiedzieć jak prawidłowo zainstalować moduł ...?

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 02, 2009, 12:12:52 am »
Skad miales 124 pl? oficjalna wersja pl zatrzymała się na 122 i tam też są spolszczone moduły.
Problem zapewne lezy w paczkach jezykowych dla tych modulow, zmien jezyk na angielski i zobacz jakie moduly masz dostepne.
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline Ramzi

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 1
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 02, 2009, 12:31:17 am »
Wersje 1_2_4_PL pobrałem z vps ...
Po zmianie języka na angielski nic się nie zmienia - są te same moduły co w PL
...?

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #7 dnia: Listopad 02, 2009, 12:36:07 am »
z vps powiadasz ;)

pobierz tą paczkę http://www.prestashop.pl/pliki.html?file=tl_files/prestapl/svn/PrestashopPL12_30.zip

zainstaluj i daj znać co się dzieje z modułami których szukasz.
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline Ramzi

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 1
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #8 dnia: Listopad 02, 2009, 12:46:15 am »
.... po sciągnięciu z vps (zgodnie z instrukcją na stronie) i po zainstalowaniu taka wersja pojawiła się na dole strony następnie aktualizowałem ją do 1_2_5 ...
Za nową instalcję zabiorę się jutro ... o ... dizisiaj rano ... :)
Czy tą wersję 1_2_3 mogę również aktualizować do 1_2_5 ... ?

 

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #9 dnia: Listopad 02, 2009, 12:47:53 am »
Nie vps tylko svn ;)

Zainstaluj potem zobaczymy co z tym zrobic, w razie jakbys mial problemy.
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline Ramzi

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 1
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #10 dnia: Listopad 02, 2009, 12:51:54 am »
oczywiście masz rację svn, a nie vps .... :)
zamawiałem serwer i tak coś mi się zamieszało ... :)
Rano instaluję 1_2_3_PL i zobaczę co wyjdzie ....
 

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #11 dnia: Listopad 02, 2009, 12:55:40 am »
Vps to nie do konca jest najlepsza inwestycja kapitału, często konta shared mają większe limity od vps'ów. Zainstaluj i daj znać - ja korzystam z tej paczki bez większych problemów.
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline Ramzi

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 1
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #12 dnia: Listopad 02, 2009, 09:31:49 am »
Zainstalowałem wersję 1_2_3_PL tak jak zalecałeś i niestety nie ma tam modułów płatności.pl, dotpay, karuzela flash itp. Są tylko moduły, które również miałem w wersji 1_2_5 ... ?!
Proszę o pomoc, a może możesz przesłać mi szukane moduły na email ...?

*

Offline rockowy

  • Nowy
  • *
  • 7
  • 0
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #13 dnia: Listopad 03, 2009, 01:42:28 am »
Pobrałem właśnie wersję o której mowa (wracam do Presty po spróbowaniu innych rozwiązań) i też nie widzę modułów typu dotpay...

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #14 dnia: Listopad 03, 2009, 10:23:10 am »
 Przelew Bankowy v0.4
Akceptuj płatność przelewem bankowym   >> Konfiguruj          
 Płatność przy odbiorze v0.1
Akceptuj płatności przy odbiorze             
 Gotówka przy dostawie z opłata v0.5
Akceptuj płatność za pobraniem z dodatkową opłatą   >> Konfiguruj          
 Czek v2.2
Akceptacja płatności za pomocą czeku   >> Konfiguruj          
 Dotpay v0.1
Akceptuje płatności przez serwis Dotpay             
 Google Checkout v1.0
Implementacja API Google Checkout             
 PayPal v1.4
Akceptuj płatności PayPal   >> Konfiguruj          
 platnoscipl v0.3
Akcepuje płatności przez serwis platnosci.pl

tak na szybko z wersji 118, w svn jest podobna (mozliwe ze identyczna) liczba modulow
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2009, 04:30:05 pm »
Jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze... Wersja 1.2.5 jest do kitu. :] 1.2.4 jest niezawodna, wystarczy tylko dodać moduły, których brakuje, a które są w wersji 1.1.8 i mamy burzę na serwerze. Z 1.2.4 jest tylko problem odnośnie listy życzeń, z żadnej wersji nie udało mi się zainstalować tego modułu, a mam kilka paczek na dysku.

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2009, 04:50:07 pm »
W 125 jest duzo zmian - generalnie 118 ma jakies 110 tabel w bazie  a 125 130 ;)

Rosnie system, ale poprawili pare rzeczy - tyle ze kosztem niekompatybilnosci modulow co jest generalnie do bani lekko mowiac. Jedyne z czego korzystam po poprawkach to zmodyfikowany import, reszta jest wystarczajaca w 118 dla wiekszosci zastosowan.

Wezcie tez pod uwage ze wersja 125 jak okreslano to jedynie aktualizacja bezpieczenstwa, skad wiec te dziwne zachowania ?

Uzytkownicy ponarzekaja to sie za to wezma i pewnie 126 czy 127 bedzie komplatybilna wstecz z modulami. Zreszta to samo dotyczy skorek ;)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline abdo

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2009, 07:28:52 pm »
Tak właśnie czytam o tej niekompatybilności i myślę tak sobie i myślę ;) (bo od razu na start zainstalowałem sobie wersję 1.2.5) czy nie lepiej wrócić do starszej wersji, ale bez utraty ustawień i wprowadzonych już produktów. Czy będzie to duży problem?
W sumie wersja ta chodzi całkiem, całkiem. Instalowałem kilka dodatkowych modułów i część z nich przyjęła się a niektóre wywalają błędy. Jest też błąd w którymś kroku podsumowania zamówienia (pokazuje się 0 złotych).
Problem w tym, że wszystko już skonfigurowałem, wprowadziłem już trochę produktów i nie chciałbym tego stracić. Czy da się w prosty sposób i skutecznie zrobić downgrade?

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2009, 07:50:24 pm »
produkty spokojnie przerzucisz przez import/export co do reszty nie mam pojecia co masz zmienione ;)
generalnie ja w tej chwili wracam do instalowania klientom 118 + wrzucam poprawki kilku plikow - chodzi to calkiem znosnie
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-