wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Skąd pobrać moduły

  • 18 Odpowiedzi
  • 6675 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #15 dnia: Listopad 20, 2009, 04:30:05 pm »
Jeśli mogę wtrącić swoje trzy grosze... Wersja 1.2.5 jest do kitu. :] 1.2.4 jest niezawodna, wystarczy tylko dodać moduły, których brakuje, a które są w wersji 1.1.8 i mamy burzę na serwerze. Z 1.2.4 jest tylko problem odnośnie listy życzeń, z żadnej wersji nie udało mi się zainstalować tego modułu, a mam kilka paczek na dysku.

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #16 dnia: Listopad 20, 2009, 04:50:07 pm »
W 125 jest duzo zmian - generalnie 118 ma jakies 110 tabel w bazie  a 125 130 ;)

Rosnie system, ale poprawili pare rzeczy - tyle ze kosztem niekompatybilnosci modulow co jest generalnie do bani lekko mowiac. Jedyne z czego korzystam po poprawkach to zmodyfikowany import, reszta jest wystarczajaca w 118 dla wiekszosci zastosowan.

Wezcie tez pod uwage ze wersja 125 jak okreslano to jedynie aktualizacja bezpieczenstwa, skad wiec te dziwne zachowania ?

Uzytkownicy ponarzekaja to sie za to wezma i pewnie 126 czy 127 bedzie komplatybilna wstecz z modulami. Zreszta to samo dotyczy skorek ;)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline abdo

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #17 dnia: Listopad 20, 2009, 07:28:52 pm »
Tak właśnie czytam o tej niekompatybilności i myślę tak sobie i myślę ;) (bo od razu na start zainstalowałem sobie wersję 1.2.5) czy nie lepiej wrócić do starszej wersji, ale bez utraty ustawień i wprowadzonych już produktów. Czy będzie to duży problem?
W sumie wersja ta chodzi całkiem, całkiem. Instalowałem kilka dodatkowych modułów i część z nich przyjęła się a niektóre wywalają błędy. Jest też błąd w którymś kroku podsumowania zamówienia (pokazuje się 0 złotych).
Problem w tym, że wszystko już skonfigurowałem, wprowadziłem już trochę produktów i nie chciałbym tego stracić. Czy da się w prosty sposób i skutecznie zrobić downgrade?

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Skąd pobrać moduły
« Odpowiedź #18 dnia: Listopad 20, 2009, 07:50:24 pm »
produkty spokojnie przerzucisz przez import/export co do reszty nie mam pojecia co masz zmienione ;)
generalnie ja w tej chwili wracam do instalowania klientom 118 + wrzucam poprawki kilku plikow - chodzi to calkiem znosnie
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-