wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Pomoc- Newbie

  • 5 Odpowiedzi
  • 2882 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline acti

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Pomoc- Newbie
« dnia: Listopad 18, 2013, 10:58:12 pm »
Czy jest ktoś kto pomoże mi ogarnąć szablon? Być może znajdzie się jakiś dobry Samarytanin i pomoże bratu (Newbie) w uruchomieniu fajnego szablonu? Jest też opcja - budżetowa - tylko niestety ograniczona do pewnej kwoty. Znalazłem kilka fajnych szablonów, jednak nie ogarniam jak gdzie i co, żeby było dobrze :)


 ;)

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Pomoc- Newbie
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 19, 2013, 08:13:23 am »
Wgrywasz szablon do /themes, uruchamiasz w panelu i tyle :)

Jeśli będziesz mieć problem, to napisz na forum, bo posty mogą przydać się też komuś innemu - choć podejrzewam, że na temat szablonów pewnie też gdzieś będzie wyjaśnienie.
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ

*

Offline acti

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Pomoc- Newbie
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 19, 2013, 01:21:56 pm »
To wszystko już mam  :)  chodzi mi tylko o dostosowanie szablonu do realiów sklepu internetowego dot. moich rzeczy  ;)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Pomoc- Newbie
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 19, 2013, 02:04:12 pm »
no to pare tutoriali odnosnie Smarty, PHP, JS, jQuery, HTML, CSS, CSS3 i nie powinno byc problemu ;) no bo jak inaczej pomoc... "cos" zmienic to "cos" przerobic. nie chcesz powiedziec dokladnie co chcesz zmienic to nikt ci nie podpowie jak to zrobic. jak poznasz powyzsze jezyki programowania to raczej nie pownno byc problemu ze zmiana szablonu do "Twoich rzeczy"
design4VIP z innej strony...

*

Offline acti

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Pomoc- Newbie
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 19, 2013, 02:17:05 pm »
Mam ściągnięte pare fajnych szablonów i chciałbym niektóre elementy z nich włączyć w swój. A niestety szablony te nie są do końca spolszczone albo po włączeniu ich na stronie robi się miszmasz. Ile kosztuje na zlecenie modyfikacja i czy byłby ktoś chętny za niewygórowaną cenę mi pomóc?  :)

*

Offline Tler

  • Tubylec
  • ****
  • 193
  • 6
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Pomoc- Newbie
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 19, 2013, 05:20:39 pm »
Jeśli nikt nie pomógł, to możesz na priv opisać co dokładnie ma być zrobione i z jakich szablonów?

Choć bardziej polecam znalezienie z mojego refa ze stopki jakiegoś fajnego szablonu, bo są tanie i bardziej dopracowane.
Blog o prestashop; szablony, hosting,  newsy.

Tanie profesjonalne szablony do PrestaShop: SPRAWDŹ