wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wersja 1.0 FINAL

  • 10 Odpowiedzi
  • 12675 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bart119

  • Tubylec
  • ****
  • 112
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Libra - dystrybucja, hurtownia zabawek
Wersja 1.0 FINAL
« dnia: Sierpień 01, 2008, 10:42:36 am »
Właśnie ukazała się finalna wersja PrestaShop (31 lipca) zaczynam testować.
zabawki.libragdynia.pl - Dystrybucja, hurtownia zabawek -- PrestaShop ver. 1.2.5.0

*

Offline chudy34

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 08, 2008, 12:31:11 am »
No i jak jakieś zmiany zauważyłeś w stosunku do RC 5?? Bo ja zainstalowałem i żadnych widocznych gołym okiem zmian nie ma. A miały być dodane niektóre funkcje opisane w Futures a żadnych z nich nie widzę. Nadal przy Stats mam "wkrótce dostępne" więc niewiele zmian w FINAL no chyba że kosmetycznych w kodzie  :P
Pozdro for all

*

Offline janusz

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 08, 2008, 08:15:24 pm »
taaa... i mnóstwo bugów .. :(

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 09, 2008, 08:41:03 pm »
Wersja finall miała na celu poprawę i optymalizację kodu. Rozwój nowych funkcjonalności został wstrzymany. Pisałem o tym jakiś czas temu tutaj...
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline chudy34

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 10, 2008, 06:19:34 pm »
być może ale niestety nie pamiętam, za co przepraszam. A wiadomo kiedy zaczną się pojawiać dodatkowe funkcjonalności opisane w futures?? Czy jest to jak narazie tylko deklaracja i żadnych kroków w tym kierunku?
Pozdro for all

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 13, 2008, 07:36:51 am »
Nie odpowiem na to pytanie bo nie wiem. Mam jednak nadzieję, że już niedługo. Rozwój aplikacji jak można zauważyć nabiera tempa.
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline chudy34

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 14, 2008, 02:07:54 pm »
No i z tego jestem najbardziej zadowolony :) liczę że ten produkt zdeklasuje dość szybko inne dostępne na rynku w szczególności osCommerce, który jest tragiczny w działaniu i zabezpieczeniu, A tak co do presty to przydałoby się jakieś czasówki na login w backoffice bo jeżeli ktoś zapomni się wylogować a przyjdzie sąsiad i usiądzie przy kompie może troszkę nagrzebać w ustawieniach, a i zawsze w cash przeglądarki śmigają prawie niezabezpieczone dane do logowania i łatwo je przejąć.
Pozdro for all

*

Offline bart119

  • Tubylec
  • ****
  • 112
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Libra - dystrybucja, hurtownia zabawek
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 14, 2008, 07:57:21 pm »
być może ale niestety nie pamiętam, za co przepraszam. A wiadomo kiedy zaczną się pojawiać dodatkowe funkcjonalności opisane w futures?? Czy jest to jak narazie tylko deklaracja i żadnych kroków w tym kierunku?

Z informacji jakie są dostępne na oficjalnym blogu presty wynika że kolejna wersja 1.1 pojawi się na początku jesieni. M. in. będzie zawierać:
  • program lojalnościowy
  • listę życzeń
  • możliwość sortowania produktów po wartości oceny produktu (ilość gwiazdek)

Może uda im się jeszcze coś dorzucić do tej listy.
zabawki.libragdynia.pl - Dystrybucja, hurtownia zabawek -- PrestaShop ver. 1.2.5.0

*

Offline chudy34

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 14, 2008, 10:50:27 pm »
Przydałoby się porównywanie produktów jest to jednak dość pomocne dla klienta gdy nie wie na co się zdecydować :) a już napewno przydałoby się możliwość robienia zakupów przez nie zarejestrowanych klientów
Pozdro for all

*

Offline gregxp

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #9 dnia: Październik 30, 2008, 04:55:29 am »
szkoda że nie ma polskiego w 100 % Panelu admina czy jest szansa by podpiąć plik spolszczający admina dla tej wersji

*

Offline dawid_c

  • Tubylec
  • ****
  • 104
  • 0
Odp: Wersja 1.0 FINAL
« Odpowiedź #10 dnia: Październik 30, 2008, 03:50:59 pm »
Oficjalne tłumaczenie sie robi. Zajmuję się tym. bEdzie na nowej stronie gdy tylko wystartuje - pełne tłumaczenie