wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

artycja.pl Internetowy sklep meblowy

  • 5 Odpowiedzi
  • 4017 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Piter17

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
artycja.pl Internetowy sklep meblowy
« dnia: Listopad 28, 2013, 08:28:45 pm »
W internetowym sklepie meblowym ARTycja znajdą Państwo doskonałe meble oraz ozdoby , wykonane z najwyższej jakości drewna. Oferujemy meble zarówno dla starszych jak i młodszych. W naszym sklepie znajdą państwo: krzesła, stoły, ławy, łóżka, meble ogrodowe, ozdoby wytworzone z drewna.
Serdecznie zapraszamy do zakupów.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: artycja.pl Internetowy sklep meblowy
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 29, 2013, 09:35:16 am »
Kategorie: masz przestawiony domyslny wybor w list or grid, strona otwiera sie standardowo jako lista a zaznaczony domyslnie jest wybor siatki.
na liscie, jezlei produkt jest w wyprzedazy, po najechaniu na zdjecie pojawia sie jakas bogowa kreseczka przed napisam 'wyprzedaz'


w koszyku prawej kolumny rozjezdzaja sie przyciski 'zobacz' i 'kontynuuj do kasy' (dziwnie to nazwane...)

promocje w prawej kolumnie tez jakby jeszcze nie byly stylowane.

w stopce znaczniki przy <li> (koleczka) dla pola newslettera i podpisu. troche dziwnie ogolnie wyglada ta stopka bez zadnego tla, tutaj tez, jakby zapomniano o stylach.

karta produktu: cena nakklada sie na przycisk 'do koszyka' i ilosciowke, to samo z elementami wyprzedazy produktu, tez jakby zapomniano tutaj o stylach.

jak masz produkt w koszyku, po najechaniu na koszyk w top i wyjsciu z tego pola znika koszyk w prawej kolumnie.

strona 'o mnie' raczej proponowalbym ze wzgledu na SEO uzywanie formy tekstowej


konkluzja: ogolnie ciekawy szablon, wymaga jeszcze sporo czasu, ale zapowiada sie obiecujaco. jednak, jezeli ma to byc sklep meblowy... czegos mi tu brakuje... nie wiem czy to kolorystyka czy uklad... tak ogolnie, szablon ladny ale jezeli chodzi o branze, to do mnie nie przemawia.
 



design4VIP z innej strony...

*

Offline Piter17

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: artycja.pl Internetowy sklep meblowy
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 29, 2013, 01:37:09 pm »
Poprawiłem co nieco. Na razie sklep wygląda ubogo, poniewaz musze zabrac sie za zaktualizowanie produktow. Moze jakies sugestie co do pierwszej strony? Są jakieś darmowe moduły czy coś takiego aby zmienic sam wygląd stylu produktow wyswietlanych w kategoriach? Chodzi mi o jakas wyrazniejsza ramke, brak opisow przed klikniecem w produkt tylko sama cena i dodaj do koszyka.
Pozdrawiam

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: artycja.pl Internetowy sklep meblowy
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 29, 2013, 02:13:51 pm »
moduly to raczej nie, tutaj tylko i wlacznie style. poustawiaj sobie w stylach co i jak chcesz.
design4VIP z innej strony...

*

Offline Piter17

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: artycja.pl Internetowy sklep meblowy
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2013, 11:22:15 pm »
A moglbys pomoc mi i powiedzieć w ktorym pliku podmienic czcionke, chodzi mi o ta ktora wyswietla sie przy produktach, np. tutaj www.artycja.pl/meble/
Oraz chcialbym zmienic to, aby boki, z tym smiesznym wzorkiem oraz menu bylo rozciagniete na calej szerokosci, tak zeby nie bylo tych pasow po lewej i prawej stronie. Moglbys mi okreslc konkretny plik oraz linijke. Probowalem w global.css product-list.css i nic...

*

Offline Piter17

  • Nowy
  • *
  • 13
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum
Odp: artycja.pl Internetowy sklep meblowy
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 02, 2013, 01:04:35 am »
ok, poradzilem sobie z tym tlem, ale teraz mam zbyt duze marginesy. chcialbym uzyskac cos takiego, razem z cieniem:http://shop.animal.co.uk/