wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wystąpił 1 błąd : 01.Masz już maksymalną ilość tego produktu

  • 2 Odpowiedzi
  • 2640 Wyświetleń

0 użytkowników i 7 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline wiktoriak

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Witam,
po kliknięciu w link przedmiotu ze sklepu w wyszukiwarce Google,
strona przenosi się do sklepu i zamiast pokazać stronę z przedmiotem, to pokazuje takie właśnie info:
"Wystąpił 1 błąd : 01.Masz już maksymalną ilość tego produktu"
zawsze w koszyku jest już maksymalna ilość produktu i wygląda to tak, jakby kliknięcie w link powodowało dodanie jeszcze kolejnego przedmiotu ponad tę ilość dostępną.
Sprawdziłam zmieniając w ustawieniach w sklepie na inną ilość i zawsze jest to samo. Jak ustawie np 55szt, to na tej błędnej stronie mam już w koszyku 55szt i ten komunikat się pokazuje, że mam już maksymalną ilość w koszyku.
Wiadomo co w tej sytuacji zrobić?



wersja 1.4.4.1 PL

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Wystąpił 1 błąd : 01.Masz już maksymalną ilość tego produktu
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 24, 2014, 05:25:19 pm »
Wiadomo co w tej sytuacji zrobić?

wersja 1.4.4.1 PL


odpowiem bardzo prozaicznie, bo problem bardzi dziwny i raczej niekonwencjonalny.... co zrobic? zmienic wersje na nowsza ;) a tak teraz powazniej, to raczej nie wina standardowej presty, zapewne byly prowadzane jakies modyfikacje silnika i gdzies wkrada sie blad... ciezko powiedziec gdzie, bo jak pisalem, takie bledy sa raczej niespotykane. a sama wersja 1.4.4.1 miala strasznie duzo bledow, ze wszyskich 1.4 to chyba najbardziej 'bledna' wersja.  mzoesz jeszc zce sprobowac odpalic konsole bledow i zobaczyc, moze zwroci blad w czasie wchodzenia na strone z googla.
design4VIP z innej strony...

*

Offline wiktoriak

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Wystąpił 1 błąd : 01.Masz już maksymalną ilość tego produktu
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 24, 2014, 06:02:58 pm »
"mzoesz jeszc zce sprobowac odpalic konsole bledow i zobaczyc, moze zwroci blad w czasie wchodzenia na strone z googla"

niestety ja zielona jestem w tych sprawach i nic mi to o odpalaniu konsoli nie mówi  :-[

a trzymam się tej wersji, bo sklep jako tako działa, a boję się uaktualnić do wyższej wersji, bo pewnie coś bym zepsuła, a na "zawodowca" jeszcze mnie nie stać >:(