wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Nowe produkty

  • 10 Odpowiedzi
  • 2467 Wyświetleń

0 użytkowników i 4 Gości przegląda ten wątek.

*

Offline km64

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Nowe produkty
« dnia: Luty 26, 2014, 02:51:52 pm »
Posiadam moduł nowe produkty tylko z tłumaczeniem anielskim jak mam zmienić żeby na stronie wyświetlało się wszystko po Polsku ?
Reszta strony jest po Polsku.Tylko ten jeden moduł.

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 26, 2014, 03:04:57 pm »
Musisz go przetłumaczyć w zakładce Lokalizacja masz panel tłumaczenia.

*

Offline km64

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 27, 2014, 11:31:32 am »
nie wiesz gdzie znajduje się ten plik żebym mógł przetłumaczyć ręcznie ?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 27, 2014, 12:02:01 pm »
ale po co sobie utrudniac? wchodzisz w lokalizacja > tlumaczenia - z listy rozwijanej wybierasz moduly i szykasz odpowiedniego modulu... 3 minuty i przetlumaczone. a tlumaczenie, w zaleznosci od etgo czy juz probowales przetlumaczyc czy nie, masz w kaalogu modulu albo w glownym ../modules/nazwamodulu/translations albo w ./themes/twojaskorka/modules/nazwamodulu/translations, ewentualnie w plikach pl.php w katalogu glownym modulu (bez /transltaions)
design4VIP z innej strony...

*

Offline km64

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #4 dnia: Luty 27, 2014, 12:39:19 pm »
tam mi wychodzi takie :
Uwaga, Twoja konfiguracja PHP ogranicza maksymalną ilość pól przesyłanych za pomocą formularza 1000 dla max_input_vars.
 Poproś swojego usługodawcę hostingu o zwiększenie tego limitu do 1441 co najmniej lub edytuj plik z tłumaczeniem ręcznie.
i się mogę wypchać .
mam jeszcze inne pytanie mam front strony . taki jak tu :http://www.leotheme.com/demo/prestashop14x/?template=leo_hitech dokładnie taki
chce teraz pozbyć się New Product . Próbowałem edycji na żywo ale nie ma tam ani usuń ani nazwy tego modułu .

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #5 dnia: Luty 27, 2014, 01:10:13 pm »
co do pierwszego, wyslij maila do swojego supportu hostingu o zwiekszenie limitu na max_vars. tutaj nie robia zadnej laski ;) ewentualnie, jezeli masz dostep do php.ini mozesz ta wartosc zmienic sam.


drugie. sprawdz w PA > moduly > pozycje modulow - co masz w hookHome, tam bedziesz mial nazwe modulu, bo to jakis konkretny z modulow Leo, nie standardowy. jak bedziesz mial nazwe to juz bedziesz wiedzial, ktory modul wylaczyc.


PS, a skad decyzja na stawianie sklepu na PS1.4?  bo patrzac po szablonie to jest on pod ta wersje. 
design4VIP z innej strony...

*

Offline km64

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #6 dnia: Luty 27, 2014, 01:20:09 pm »
"hookHome" czegoś takiego nie ma ale znalazłem inny sposób żeby się tego pozbyć
moze jest pod PS 1.4 ale działa na najnowszej tylko mam problem przy tym module co już go nie ma i przy tym pasu u góry czyli log in Register .... jeszcze tego szukam jak zmienić temu nazwę lub tłumaczenie

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #7 dnia: Luty 27, 2014, 01:27:57 pm »
no jezeli chodzi o szablony z 1.4 to mzoe i dzialaja ale czesto moga powodowac problemy. miejmy nadzieje, ze ciebie to ominie ;)

co do login-register to modul blockuserinfo, lokalizacja jak w poprzednich informacjach, albo w glownym ./modules albo (raczej) w ./themes/skorka/modules
design4VIP z innej strony...

*

Offline km64

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #8 dnia: Luty 27, 2014, 01:43:29 pm »
Problemy ? Na przykład jakie ?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #9 dnia: Luty 27, 2014, 02:22:15 pm »
ogolnei wiadomo, ze struktura szablonow miedzy 1.4 a 1.5 jest driamertalnie rozna. tutaj tez dochodza kwestie uzycia jQuery i innych skryptow. rowniej zmienne uzyte w szablonach sa rozne. 1.5 ma o wiele bardziej wzgledem porpzedniczki rozbudowane klasy, co za tym idzie, wiele zmiennych jest wyptowadzana w szablonie o wiele prosciej. ogolnie nowsze szablony "waza" tez mniej i sa bardziej zoptymalizowane pod SEO... jakie bledy moga sie zdazyc? wszystkie mozliwe :d wszystko zalezy od tego jak szablon jest napisany, a jezeli to jest Leo, to jeszcze szansza na pojawienei sie bledow jest zwiekszona o paredziesiat procent ;)
design4VIP z innej strony...

*

Offline km64

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Nowe produkty
« Odpowiedź #10 dnia: Luty 27, 2014, 02:33:05 pm »
Co za pocieszenie .  to ma być tylko jako demo a nie jako sklep wiec powinno dać rade . Dzięki za pomoc .