wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Znikające zamówienie:

  • 0 Odpowiedzi
  • 1694 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline chitan

  • Nowy
  • *
  • 5
  • 0
Znikające zamówienie:
« dnia: Listopad 17, 2009, 12:40:27 am »
Witam,
Wykonałem instalację testową na localhost'cie opartym na WAMP wersja 2.x (najnowsze, stabilne wydanie). Zainstalowałem PrestaShop w wersji 1.2.4 z witryny www.prestashop.pl (czyli wersja spolszczona). Wszystko wyglądało idealnie, wyglądało .... gdyż podczas składania zamówień, użytkownikiem testowym założonym poprzez panel administratora przy podsumowaniu zamówienia system się gubił i podawał wartość zamówienia w PLN ale dopinał np. znaczek dolara, ojro, funtów. Wszystkie zamówienia widoczne były w panelu administracyjnym w zamówieniach. Kiedy zmieniłem, w ustawieniach, że ma korzystać tylko z cen w PLN i doklejać "zł" jako symbol żadne zamówienie jest niewidoczne w zestawieniu. Są za to widoczne w edycji zamówień danego użytkownika.
Czy ktoś z Was może orientuje się, co może być powodem?
Czy post:
http://prestashopforum.pl/index.php?topic=855.0
w jakiś sposób może to tłumaczyć?
U mnie zamówienie jest wykonywane do samego końca, czyli aż do "Zatwierdź zamówienie" i koszyk jest opróżniany, a lista zamówień pusta. Nie wiem czy przychodzą maile z powiadomieniem, bo tego nie testowałem, ale możecie na mnie liczyć, o ile jakiś błąd się pojawi  ;D
Pozdrawiam