wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

moduł z łatwiejszą rejestracją

  • 8 Odpowiedzi
  • 2043 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jacek_mal

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
moduł z łatwiejszą rejestracją
« dnia: Czerwiec 05, 2014, 10:53:23 pm »
Prawie cały dzisiejszy dzień spędziłem na szukanie alternatywy do formularza rejestracyjnego w Prescie....czy znalazł ktoś z Was jakiś moduł który tą rejestrację by uprościł? Otwieram kwiaciarnię internetową, problem mam w tym że będę miał inne dane adresata i inne odbiorcy, oczywiście da się zrobić tak żeby to jakoś wyglądało...no właśnie  to "jakoś" mnie nie przekonywuje bo wiem że odstraszę tym klientów :)
Bardzo proszę o pomoc:)



*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: moduł z łatwiejszą rejestracją
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 06, 2014, 07:47:28 am »
niestety miałem podobny projekt i wszystko było grzebaniną w kodzie :) zobacz http://kwiatowypodarunek.pl/
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline jacek_mal

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: moduł z łatwiejszą rejestracją
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 06, 2014, 09:03:03 am »
szkoda że nikt jeszcze czegoś takiego nie wymyślił, bo z tego co wiem dużo osób na to narzeka. Nie miałeś później żadnych problemów po grzebaniu w kodzie? np aktualizacje?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: moduł z łatwiejszą rejestracją
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 06, 2014, 09:14:15 am »
wymyslil jak najbardziej.... przyklady podsyslalem ci na PW....

zastosowanie AWP i jego odpowiednia modyfikacja i ustaiwnia. mozna w tym jednym module calkowicie ustaiwc wszystkie potrzebne do podapwnego wyslania zmowienia warotisci: kalendarz dostawy, dane adresatta, liscik, dodatkowe preznty..... kombinacji jest mnustwo... co dusza zapragnie....


PS. co do projektu @west, nie chcialbym sie tutaj, w tym watku, rozpisywac bo to nie ten dzial, ale zauwazylem pare nie-udogodnien dla klienta....
1. zegar dzisiejszej dostawy... dziala po stornei zegara systemowego, a co z zamowieinami z innych stref czasowych: USA, Chiny? (tez mialem ten sam problem, oj zajelo mi czasu na znalezienie rozwiazania a wystarczyly 4 linijki :D ) -  to samo tyczy sie kandarza dostaw.
2. dane dostawy moze i ok, wykorzystanie danych do FV... raczej malo praktyczne - raz, klient jest zmuszony do wypelniania danych osobowych za kazdym wyslanym bukietem... no i nie ma mozliwosci wpisania danych jezeli potrzebowalbym FV. robilem juz pare kwiaciarni i zauwazylem, jak juz pisalem na tym forum, ze np. w Dzien kobiet jest wiele zamowien kumulowanych... raczej malo praktyczne patrzac ze storny klienta... AWP sprawdza sie o wiele lepiej ;) warto zainwestowac, bo proste zamowienia przyciagaja klientow....
design4VIP z innej strony...

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: moduł z łatwiejszą rejestracją
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 06, 2014, 11:12:40 am »
PS cd.
3. co w momencie jak chcialbym do bukietu dodac wiecej niz jeden prezent? co jest tez czesta praktyka przy swietach typu "dzien kobiet" bo kiaty dla mamusi a prezenty dla dzieci  (dziewczynek)....
design4VIP z innej strony...

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: moduł z łatwiejszą rejestracją
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 06, 2014, 03:08:14 pm »
@jacek_mal - probowalem odpowiedziec na PW ale skrzynke wiadomosci masz pelna.
design4VIP z innej strony...

*

Offline jacek_mal

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 51
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: moduł z łatwiejszą rejestracją
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 06, 2014, 10:00:14 pm »
to faktycznie jest chyba wart uwagi...sorrki za przepełnioną skrzynkę ale nie wiedziałem że ma mniejszą pojemność niż telefony z przed 15 lat;)

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: moduł z łatwiejszą rejestracją
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 07, 2014, 01:14:37 pm »
deejay byłem tylko podwykonawcą formularza nie całości.
deejay sprzedajesz licencję wszystkim na awp ? jak kodujesz dane klientów w formularzu [jest to nielegalne w normalnym trybie zbierac takie dane] i  nie odpowiedziałeś na to w poprzednim wątku.....
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: moduł z łatwiejszą rejestracją
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 07, 2014, 01:52:33 pm »
nie sprzedaje licencji, nie wiem czy pisalem o tym w watkach, tym czy innym, czy na Pw do kolegi, ale zawsze podkreslam, ze podstawa jest zakup modulu przez kilenta i dopeiro ja wprowadzam swoje poprawki.

co do kodowania, to pisalem w poprzednim watku, ze nad kodowaniem pracuje (narazie zapis do bazy atrybutow idzie przez MD5 ,ale chce to ulepszyc) . nistety, troche mi sie roboty obsunely przez problemy z serwerem, serwerownia i supportem ale pomalu wracam do pracy nad tym wlasnie zagadnieniem.
design4VIP z innej strony...