wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

szablon zainstalowany a nie ma go na liście szablonów

  • 5 Odpowiedzi
  • 3501 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tomala2525

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.6
  • Status: forum
szablon zainstalowany a nie ma go na liście szablonów
« dnia: Czerwiec 08, 2014, 02:58:56 pm »
Witam mam zainstalowaną prestę świeżą  i kupiłem szablon w templatemonster  do tej samej wersji http://www.templatemonster.com/prestashop-themes/48430.html

Instaluje już go kilka razy i instalacja przebiega pomyślnie ale w liście szablonów nie ma tego nowego tylko główny
nie wiem co się dzieje .
Instaluje za pomoca modułu importuj exportuj  plik zip  Kurde 140 $ wydane w błoto ?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: szablon zainstalowany a nie ma go na liście szablonów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 08, 2014, 04:32:00 pm »
nie kazsy szablon da sie instalowac przez importera... druga sprawa zazwyczaj szablony pakowane sa  dwa razy: raz pelny szablon wraz z plikami edycyjnymi (psd) itp. i w tym zipie jest dopiero docelowy do uzycia w importerze. ewentualnie jak nie ma takiego to czyli, ze skorke trzeba instalowac recznie przez FTP
design4VIP z innej strony...

*

Offline tomala2525

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.6
  • Status: forum
Odp: szablon zainstalowany a nie ma go na liście szablonów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 08, 2014, 04:49:30 pm »
Witam Tak wiem cały szablon  ma 35 mb a w środku szablon do instalacji przez import /export   i po instalacji  jest tylko standardowy dalej teraz wrzuciłem wszystkie pliki szablonu przez ftp do katalogu szablonu i jest ale nie wszystko jest ok bo wygląda na to ze to tylko zamiana plików a nie jak po instalacji spróbuje przez ftp jeszcze raz  http://fantazjameble.pl/index.php


*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: szablon zainstalowany a nie ma go na liście szablonów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 09, 2014, 09:05:49 am »
Witam Tak wiem
nie chcialbym by uszczypliwy, ale raczej, zakladam, ze nie wiesz stad to pytanie. szblon nie moze miec 35MB! to chyba logiczne ze zgledow "internetowych".... to juz powinno zapalic jakies swiatelko, ze cos to jest nie tak.

szablony TM, jak pisalem wczesniej, w podstawowej paczce zawieraja tak pliki szablonu oraz modulow dodatkowcyh i przerobionych, jak i pliki edycyjne (np. psd) oraz osobna paczke do instalatora... ta zazwyczaj w TM jest w katalogu "themeinstallator"  i tam znajduje sie kolejny plik (kodskorki.zip) do zaimportowania przez modul.

rozpakuj cala paczke na dysku (ta 50MB) i z niej dopiero ze wspomnianego katalogu zaimportuj plik.

przy wgyrywaniu przez FTP nie zachowujesz struktury modulow oraz nie ma zainstalowanych dodatkowych modulow, ktore TM w wielu przypadkach zastepuje swoimi. przy takim wgrywaniu musisz raz - wgrac skorke w katalog ./themes, dwa - wgrac dodatkowe moduly tm.... w katalog ./modules, trzy - zainstalowac te moduly z poziomu panelu, wylaczyc niepotrzebne, cztery - wypozycjonowac moduly w odpowiednich kolejnosciach...
jak widac, przy wgrywaniu przez FTP potrzebna jest juz dosc spora wiedza na temat szabonow, modulow itp. dlatego TM ma to do siebie, ze idzie na latwizne i do kazdego z szablonow dolaczona jest paczka dla importera, ktora powyzsze kroki wykonuje automatycznie.

po rozpakowaniu pierwotnej paczki polecam zapoznanie sie z instrukcja w katalogu 'documentation'
design4VIP z innej strony...

*

Offline jkaminski

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestashop
    • TemplateMonster Polska
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: szablon zainstalowany a nie ma go na liście szablonów
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 29, 2015, 09:56:47 am »
Witam Tak wiem cały szablon  ma 35 mb a w środku szablon do instalacji przez import /export   i po instalacji  jest tylko standardowy dalej teraz wrzuciłem wszystkie pliki szablonu przez ftp do katalogu szablonu i jest ale nie wszystko jest ok bo wygląda na to ze to tylko zamiana plików a nie jak po instalacji spróbuje przez ftp jeszcze raz  http://fantazjameble.pl/index.php

Czy udało się Panu zainstalować w końcu ten szablon?

*

Offline jkaminski

  • Nowy
  • *
  • 11
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestashop
    • TemplateMonster Polska
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: szablon zainstalowany a nie ma go na liście szablonów
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 05, 2016, 05:03:43 pm »
Nie dostałem odpowiedzi, ponieważ dawno ten temat nie był odświeżany. Jednak w przypadku jakichkolwiek problemów możecie Państwo pisać do wsparcia technicznego dostępnego 24/7.