wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Generator kombinacji produktów

  • 3 Odpowiedzi
  • 7259 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bielik007

  • Użytkownik
  • **
  • 22
  • 0
Generator kombinacji produktów
« dnia: Czerwiec 08, 2014, 11:10:53 pm »
Witam, mam problem z generatorem kombinacji produktów, mianowicie po wybraniu określonej ilości atrybutów podczas generowania wysypuje się strona panelu admina, później w zakładce ilości kombinacje są (nie wiem czy wszystkie gdyż trochę tego jest), natomiast po wejściu w kombinacje nie wczytuje podstrony kombinacji i wyświetla komunikat: "Niektóre karty nie zostały poprawnie załadowane, czy chcesz załadować je ponownie?"
Prawdopodobnie problem leży po stronie serwera (być może czas wykonania skryptu 30s jest zbyt krótki), lecz na poprzednich wersjach presty 1.5 nie miałem takiego problemu. Aktualna wersja to 1.6.0.6
Spotkał się ktoś z tego rodzaju problemem?
www.natidesign.pl | strony internetowe, sklepy on-line

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Generator kombinacji produktów
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 09, 2014, 06:50:26 am »
tak powyżej 10 kombinacji żaden serwer nie wytrzymuje tworzenia atrybutów niestety musisz skorzystać z płatnego rozwiązania attribute wizard pro
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline konrad1cs

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: Programista
Odp: Generator kombinacji produktów
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 15, 2014, 12:37:03 am »
Mógł byś objaśnić dlaczego AWP ? mam go ale w wersji podstawowej..
Może on by przyspieszył duplikowanie produktów, tzn zmniejszył by rozmiary produktów, aby szybciej sie duplikowały

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Generator kombinacji produktów
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 16, 2014, 09:07:12 am »
Mógł byś objaśnić dlaczego AWP ? mam go ale w wersji podstawowej..
z tego co sie orintuje AWP jest tylko jeden, nie ma wersji podstawowej, znaczy jest AW (bez PRO) ale ten ma calkiem inne dzialanie. odnisnie AWP tutaj kombinacje tworzone sa z osonych atrybutow po stronie karty produktu. wprowadzasz tylko same pojedyncze atrybuty i AWP sam sobie tworzy kombinacje z tego co ma. czyli, majac np. 10 atrybutow nie tworzu on 10x10 kombinacji, tylko poniekad 10+1 kombinacji (+1 to dodatkowy atrybut zbierajacy wsyskie kombinacje w jednym atrybucie). co do kopiowania to AWP ma tez w swojej konfiguracji kopiowanie atrybutow pomiedzy produktem a produktem, kateogria, producentem, dostawca... gdzie przez "one click" automatycznie kopiuje wszystkie atrybuty pomiedzy np. wszystkimi produkatmi danej kategorii, co za tym idzie, ustawiasz konkretne artybuty dla jednego produktu i reszte wprowadzasz bez atrybutow a pozniej tylko kopijesz z tego jednego...
design4VIP z innej strony...