wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Mój pierwszy sklep PrestaShop - pilne pytanie

  • 0 Odpowiedzi
  • 782 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline ArTh00r

  • Nowy
  • *
  • 8
  • 0
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Mój pierwszy sklep PrestaShop - pilne pytanie
« dnia: Czerwiec 25, 2014, 09:23:09 am »
Witajcie :)

Udało mi się skonfigurować swój pierwszy sklep oparty na prestashop, ogólnie już bardzo dużo zrobiłem czytając różne porady w googlach oraz na forum prestashop.

Pozostało mi kilka pojedynczych rzeczy, które nie wiem jak zbytnio ogarnąć i potrzebowałbym jakiś wskazówek od osoby, która zna się na rzeczy:


- wprowadzenie modułu abym mógł dodawać artykuły i uzupełnić treść na różnych podstronach
- zmiana podkategorii aby po wejściu w główną kategorię pokazywało układ kafelkowy wszystkich produktów, a nie podkategorie tak jak jest teraz zrobione
- dodać moduł do zakładki kontakt (formularz kontaktowy)
- poprawić czcionkę w opisach produktów itd. ponieważ źle pokazuje polskie znaki
- jak sprawdzić kto się zapisał do newslettera
- dodałem tekst na głównej stronie (na sztywno) gdzie użyłem znaczników h1, h2, h3 i jak sprawdzam w źródle strony, to tych tekstów nie pokazuje i robot nie widzi tych znaczników
- dodałem moduł social network links, który wyświetla facebook, google+, youtube lecz podczas sprawdzania optymalizacji strony nie pokazuje aby były te rzeczy wykrywalne

Będę wdzięczny za udzielenie wskazówek jak to zrobić ponieważ to jest mój pierwszy sklep oparty o ten skrypt i nigdy nie miałem z tym styczności.

Mogę również zlecić to komuś do poprawki odpłatnie (za jakąś rozsądną kwotę).

Pozdrawiam serdecznie,
Artur