wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Sklep zoologiczny

  • 15 Odpowiedzi
  • 11429 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline boguska

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
  • prestashop
    • Sklep zoologiczny
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Sklep zoologiczny
« dnia: Lipiec 31, 2014, 08:51:29 pm »
Oto mój sklep zoologiczny. Tworzę go od miesiąca. Kupiłam szablon ale podobno nie wzbudza zaufania i nie kojarzy się ze sklepem zoologicznym jak ma być profesjonalnie to powinnam go zmienić. Tak radzi mi mój pozycjoner. Może mi ktoś coś doradzi? Sklep tworzę sama od a do z tylko szablon kupiłam i go zainstalowałam. www.kocimietka.pl
21 lipca ruszyłam ze sprzedażą i jak na razie mam 2 rzeczy sprzedane.

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 01, 2014, 08:24:58 am »
Na prawdę zapłaciłaś za ten szablon? Nie wiele się różni od domyślnego z wersji 1.4/1.5 nie jest responsywny.
Zmienił bym logo ponieważ jest małe i nie jest charakterystyczne. Nie wszystkie elementy strony zostały przetłumaczone np. na stronie głównej jest: No new products at this time. Zakładka facebooka jest troszkę za nisko.


*

Offline boguska

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
  • prestashop
    • Sklep zoologiczny
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2014, 09:12:43 am »
Zapłaciłam ok 150 zł i był dostosowywany do 1,6. Tak jak pisałam to moje pierwsze doświadczenia ze sklepem. Szablon mi się wizualnie spodobał. Dzięki za odpowiedz. Czy szablon trzeba zmienić i logo.

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 01, 2014, 09:25:38 am »
To czy coś trzeba zrobić to już Twoja indywidualna kwestia, ja tylko wskazałem to co mi się w oczy rzuciło. Szablon może i był dostosowywany pod 1.6 i może działać na tej wersji poprawnie, jednak nie zmienia to faktu, że ogólnym wyglądem nie różni się od darmowego szablonu który był w poprzednich wersjach presty (czyli ktoś kto lata siedzi w sklepach może uznać twój za przestarzały). Lepszym rozwiązaniem jest kupienie konkretnego szablonu i dostosowanie wyglądu, niż kupienie "wyglądu" i dostosowanie szablonu do wymogów 1.6

Jeśli masz kilku znajomych to przeprowadź z nimi ankietę na temat sklepu, i zmień to co większość z nich wskaże żeby zmieniła.

*

Offline boguska

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
  • prestashop
    • Sklep zoologiczny
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 01, 2014, 09:34:59 am »
Ankieta w śród znajomych odpada bo nikt się nie zna na tym. Większość powiedziała wooww jaki ładny   :-\ dlatego przyszłam tu po rady. Jedyna osoba, która go skrytykowała to tak jak pisałam mój pozycjoner. Ja nawet nie wiem gdzie taki szablon kupić wrr.. właśnie ten kupiłam szukając w internecie szablonów. Zazwyczaj trafiam na strony, które oferują kompletny sklep a to zrobiłam sama. Jak znaleźć kogoś kto wykona mi tylko skórkę pod to co już postawiłam na serwerze?

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 01, 2014, 11:15:45 am »
To w dziale rynek takie ogłoszenie.

*

Offline sanmerah

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 75
  • 2
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 05, 2014, 10:36:58 am »
Ankieta w śród znajomych odpada bo nikt się nie zna na tym. Większość powiedziała wooww jaki ładny   :-\ dlatego przyszłam tu po rady. Jedyna osoba, która go skrytykowała to tak jak pisałam mój pozycjoner. Ja nawet nie wiem gdzie taki szablon kupić wrr.. właśnie ten kupiłam szukając w internecie szablonów. Zazwyczaj trafiam na strony, które oferują kompletny sklep a to zrobiłam sama. Jak znaleźć kogoś kto wykona mi tylko skórkę pod to co już postawiłam na serwerze?


Inaczej patrzą na sklep ludzie, którzy zajmują sie tworzeniem sklepów a inaczej zwykły szary klient.
Ja mam sklep na oscommerce, nieresponsywny a sprzedaz od 7 lat cały czas rośnie.  Wkrótce będę przenosił go na prestę ale to co sprzedaje to tak naprawde marketing, duzy wybór produktów i dobre ceny. Klient ma to gdzieś na czym stoi sklep.

Ale jak juz robisz sklep od początku to przynajmniej upewnij się, że będzie responsywny.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 05, 2014, 11:57:06 am »
Klient ma to gdzieś na czym stoi sklep.
no tutaj nie do konca sie zgodze. owszem, na czym stoi to Kowalskiemu wisi ale wyglad i funkcjonalnosc ma znaczenie.  raczej malo kto zrobilby zakupy w sklepie, gdzie np. rozjechane sa cale style, co chwile wywala np. blad external 500 czy tym podobne. uklad, kolorystyka - to przyciaga i klient zostaje na sklepe, oraz funckjonalnosc i prowadzenie za raczke klienta do finalizacji zamowienia - maly odsetek porzuconych koszykow. to podstawowe rzeczy nad ktorymi nalezy sie skupic, a dalej juz jak kolga podkresla - reklama, marketing i atrakcyjna oferta. zawsze trzeba sie liczyc z tym, ze postawienei sklepu to tylko znikoma czesc kosztow. najwazniejsze to reklama, pozycjonowanie, adwords i inne, kupa czasu na facebook i innych spolecznosciach na dotarcie do Kowalskiego.

a kwestia:
Ale jak juz robisz sklep od początku to przynajmniej upewnij się, że będzie responsywny.
na dzisiaj to temat nieodlaczny. patrzac po ogolnych statystykach jak i z wlasnych badan to juz chwila zeby ten "klient mobilny" przekroczyl 50-60% uzytkownikow ecommerce.
design4VIP z innej strony...

*

Offline boguska

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
  • prestashop
    • Sklep zoologiczny
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 05, 2014, 03:15:01 pm »
No to mam już nowy szablon i poprawione logo :) Mam nadzieję, że teraz będę bardziej czytelna jako sklep zoologiczny. Wiem, że reklama to podstawa. Czekam na pierwsze wyniki pozycjonowania. Sklep stoi dopiero od 3 tygodni więc troszkę to potrwa. AdWords.. topię tam pieniądze i nie widzę efektu...

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2014, 03:50:53 pm »

Cytuj
AdWords.. topię tam pieniądze i nie widzę efektu...
No zobacz wydajesz po 1000zł na adwords a zapominasz o pozycjonowaniu organicznym, uzupełnianiu treści i zgłaszaniu do wyszukiwarek
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline boguska

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
  • prestashop
    • Sklep zoologiczny
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2014, 06:18:48 pm »
No zobacz wydajesz po 1000zł na adwords a zapominasz o pozycjonowaniu organicznym, uzupełnianiu treści i zgłaszaniu do wyszukiwarek
Hmmm tym to chyba zajmuje się moja firma od pozycjonowania.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 05, 2014, 06:33:47 pm »
a zadam Ci pytanie
czy na Twojej stronie przybywa artykułów / opisów produktów itp ? jeśli nie znaczy sie firma pozycjonująca sie tym nie zajmuje
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline boguska

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
  • prestashop
    • Sklep zoologiczny
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #12 dnia: Sierpień 07, 2014, 01:45:38 pm »
Ja uzupełniam treść i dodaję produkty ale nie zgłaszam tego nigdzie, mam mapę strony, która sama się aktualizuje. Pozycjonuję się na google+ i na facebooku, tam wrzucam posty z linkami do sklepu, walczę o lajki i 1+, chodzę po forach i rozsiewam linki... co jeszcze mogę sama zrobić?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #13 dnia: Sierpień 07, 2014, 02:11:07 pm »
Super dbaj też o zakładke seo produktów oraz co ważne dodawaj opisy do kategorii
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline boguska

  • Użytkownik
  • **
  • 24
  • 0
  • prestashop
    • Sklep zoologiczny
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Sklep zoologiczny
« Odpowiedź #14 dnia: Sierpień 07, 2014, 02:31:27 pm »
wpisuję wszystko nazwy meta, tagi, opisy produktow i kategorii, opisy firm. Dodałam stronę cms z poradami i artykułami które zaznaczyłam aby były widoczne w wyszukiwarkach. tylko nie wiem jak to zrobić aby każdy artykuł był na innej stronie a nie wszystkie na jednej. Coś jak kategorie rozwijane... Porady i opinie a potem to aby się rozwijało na konkretne artykuły, da się coś takiego zrobić?