wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9

  • 11 Odpowiedzi
  • 3533 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

MERA

  • Gość
Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« dnia: Sierpień 08, 2014, 05:47:21 pm »
Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9 tylko nie bootstrap  ,może być obojętnie wykonana ( kolory i wygląd nieważny )  szukam i szukam i nie mogę znaleźć . Proszę o jakieś namiary linki .Z góry dziękuję.


*

MERA

  • Gość
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 29, 2014, 01:36:09 pm »
Czy nikt nie spotkał takiej skórki za free  :( :( :'( :'(

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 29, 2014, 02:51:33 pm »
Czy nikt nie spotkał takiej skórki za free  :( :( :'( :'(
raczej do 1.6 ciezko bedzie ze skorka bez BS, raczej  szukaj jakeis pod 1.5, w wiekszsci wspolgraja po malych edycjach.

a jaki jakis konkretny powod pominiecia boosta?
design4VIP z innej strony...

*

MERA

  • Gość
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 30, 2014, 10:03:37 am »
Powód prosty ,mam sporo klientów a to przeważnie firmy z grubym portfelem które jeszcze mają win XP i IE-8 i to jest przyczyną że nie mogę na bootstrap przejść . Chyba muszę zostać na starej wersji PS. Pozdrawiam

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 30, 2014, 01:07:48 pm »
Przepraszam bardzo ale nie rozumie, piszesz że masz SPORO klientów i że mają GRUBE PORTFELE, więc chyba w takim wypadku stać cię na to aby zainwestować w bootstrapa kopmatybilnego z IE8. Od lat zasady rynku są niezmienne, nie zainwestujesz nie zarobisz.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 30, 2014, 04:05:32 pm »
Podpowiem boostrap 3.2 jest zgodny z ie8 ..... a reszty postu nie skomentuję bo wstyd....
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

MERA

  • Gość
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #6 dnia: Wrzesień 04, 2014, 06:30:35 am »
Kolega pisze że jak są klienci z grubym portfelem to już myśli że dają dużo zarobić a to jest wręcz odwrotnie i dlatego mają te grube portfele.
Mam dużo kategorii i bootstrap  rozwala się po całym oknie trochę to źle wygląda i niestety zwalnia sporo ładowanie strony.Może po załadowaniu strony jest już  ok ale w czasie ładowania strony wygląda to paskudnie tak jakby ktoś w bardzo szybkim tempie układał puzle. Może mam złą konfigurację serwera czy sama skórka źle zrobiona ale to mnie denerwuje.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #7 dnia: Wrzesień 04, 2014, 08:20:26 am »
Kolega pisze że jak są klienci z grubym portfelem to już myśli że dają dużo zarobić a to jest wręcz odwrotnie i dlatego mają te grube portfele.
Mam dużo kategorii i bootstrap  rozwala się po całym oknie trochę to źle wygląda i niestety zwalnia sporo ładowanie strony.Może po załadowaniu strony jest już  ok ale w czasie ładowania strony wygląda to paskudnie tak jakby ktoś w bardzo szybkim tempie układał puzle. Może mam złą konfigurację serwera czy sama skórka źle zrobiona ale to mnie denerwuje.
no to jak cos sie rozjezdza w czasie ladowania a pozniej wraca do normy to ewidentnie bledy w stylach przed zaladowaniem boosta. ostyluj poprawnie kateogrie w global i bedzie po problemie.
design4VIP z innej strony...

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #8 dnia: Wrzesień 04, 2014, 03:49:47 pm »
Przecież sam napisałeś że masz "sporo klientów z grubym portfelem" skoro ci nie dają zarobić to skąd wiesz że mają grube portfele? Może mam inny tok myślenia, ale sporo klientów = spora sprzedaż, grube portfele = wysoko kwotowe zamówienia, przynajmniej według mnie ;)

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #9 dnia: Wrzesień 04, 2014, 06:39:56 pm »
Przecież sam napisałeś że masz "sporo klientów z grubym portfelem" skoro ci nie dają zarobić to skąd wiesz że mają grube portfele? Może mam inny tok myślenia, ale sporo klientów = spora sprzedaż, grube portfele = wysoko kwotowe zamówienia, przynajmniej według mnie ;)
no i przy sporym budzecie (a przynajmniej dla "sporo-budzetowego klienta") raczej nie wchodza w gre sciagane DARMOWE skorki..... to tak na marginesie.... majac spory budzet, albo firme rozpoznawalna juz przez "pospolstwo" raczej zastanowilbym sie kilkukrotnie nad takim wdrozeniem.... czy informujesz klienta, ze stawiasz mu sklep na darmochach?
design4VIP z innej strony...

*

MERA

  • Gość
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #10 dnia: Wrzesień 04, 2014, 11:11:21 pm »
endriu masz rację że zakupy jakie robią poważne firmy to przynoszą dochód ale i warunki trzeba dostosować do ich wymagań a to niesie dodatkowe koszty. Ale wrócę do skórki która się rozjezdża bo zauważylem że z każdą nawet oryginalną tak się dzieje,tylko to trzeba zauważyć. Dzieje to sie bardzo szybko. I odpowiedź następna , czy kupując tej samej marki i take same parametry przedmiotu trzeba przepłacać chyba nie , bo czasem darmowe skórki z niewielką przeróbką są o wiele lepsze niż pokombinowane w różny sposób . A dalsze aktualizacje już nie wchodzą w rachubę lub mamy dodatkowo uciążliwy kłopot. Z informacji z tego forum mamy wiele przykładów jak wykonane są niektóre skórki.   

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Szukam darmowej skórki do P.S 1.6.0.9
« Odpowiedź #11 dnia: Wrzesień 05, 2014, 09:04:04 am »
sam piszesz o nieodzownych przerobkach czy to w platnych czy darmowych... nie bardzo rzadko sie darza, ze nawet platna skorke instalujemy i oddajemy klientowi... nie ma takich mozliwosci zeby nie wymagaly one jakis zmian wedle klienta itp. idac dalej, tez nie da sie oddac czyto zainstowalanej skorki ze wzgledow na niedociagniecia (tutaj np. rozjezdzajacy sie boost nawet w deafulcie). co i jak zostanie poprawine to juz zalezy tylko od doswiadczenia soboty/firmy, ktora ta skorke stawia. jak pisalem wczesniej, z boostem mozna sobie bardzo poradzic dodajac pare zmian przed jego uruchomieniem (tutaj trzymamy sie styli) i okielznac go odpowiednim (poprawnym) ostylowaniem elementu juz na starcie, czyli w samym global, ktory idzie na pierwszy rzut, no i dalej porpawki juz w samym momencie wyswietlenia modulu/elementu. nieraz wymaga to dosc sporo pracy, ale od czego jest firebug. sporo pracy nie zawsze musi sie rownac sporo czasu, wiec mysle, ze takie dostosowania, tym bardziej do stron/firm wilkobudzetowych to powinien byc standard.

dalej ciagnac temat, to nie Boost jest winny tylko bledne ostylowanie skorki, jak wspomnial @west - Boost >3.2 (chociaz juz chyba i 3.0) jest zgodny ze starszymi przegladarkami, a przynajmniej radzi sobie z nimi poprawnie i tutaj poza poprawnym ostylowaniem za duzej winy na ten dodatek nie mozesz zwalic.... a okielznajac boosta naprawde wiele fajnych rzeczy mozna ze strona zdzialac.
design4VIP z innej strony...