wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z instalacją wersja 1.6.0.9 home.pl

  • 4 Odpowiedzi
  • 3908 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline dreadus

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Problem z instalacją wersja 1.6.0.9 home.pl
« dnia: Sierpień 22, 2014, 09:13:49 pm »
Witam,mam wykupiony hosting na home.pl i staram się zainstalować prestę już od dłuższego czasu i nic mi z tego nie wychodzi.Działam wg tych (http://doc.prestashop.com/display/PS16/Getting+Started) instrukcji.Jak dotąd największym sukcesem było zainstalowanie prestashop, gdy spróbowałem (wbrew instrukcjom) skorzystać z konta FTP, które założyłem tylko dla domeny, na której będzie sklep. w filezilla ustawienia miałem - serwer:serwerXXX.home.pl, port:21, użytkownik:nazwadomeny.sklep.pl@nazwadomeny.sklep.pl. Niestety w tym przypadku sklep nawet po zakończeniu "przerwy technicznej" nie otwierał się gdy wpisywało się adres domeny (przez chwile po zainstalowaniu można było go zobaczyć klikając w ostatnim oknie instalacji presta "podgląd na twój sklep" czy coś w tym stylu, ale i tak otwierał się na stronie serwera - serwerXXX.home.pl)Wcześniej gdy wrzucałem pliki bezpośrednio na serwer, bez tworzenia dodatkowego konta FTP, po wpisaniu adresu domeny lub serwera wyskakiwał mi komunikat 404 lub ekran home.pl "strona w przygotowaniu".Próbowałem także wrzucić pliki do podfolderu i stamtąd otworzyć ale wtedy wyskakiwał również błąd 404. itp. itd.Czy ktoś ma pomysł o co może chodzić? Wydaje mi się, chociaż raz zrobiłem wszystko zgodnie z instrukcją, ale to i tak nic nie dało...P.S. dodam, że jestem zupełnie zielony w temacie[/font]

*

MERA

  • Gość
Odp: Problem z instalacją wersja 1.6.0.9 home.pl
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 23, 2014, 07:32:23 am »
A usuń oryginalny index z home  (ekran z home.pl )  i wgraj pliki tylko przez File Zilla

*

Offline dreadus

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Problem z instalacją wersja 1.6.0.9 home.pl
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 23, 2014, 04:34:43 pm »

dzięki!a można tak bardziej krok po kroku :P ?

*

MERA

  • Gość
Odp: Problem z instalacją wersja 1.6.0.9 home.pl
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 24, 2014, 01:56:42 pm »
1  wgraj wszystkie pliki do oryginalnego  FTP  ( public_html/  lub www/   taki jaki jest )   musi być pusty lub tylko cgi-bin bez pliku indexu z home 
2  następnie   twoja   www.domena/install     i to wszystko  a jak nie jesteś biegły w obsłudze serwera to uciekaj z hom.pl  są tam duze problemy z konfiguracja.


Powodzenia

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Problem z instalacją wersja 1.6.0.9 home.pl
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 24, 2014, 04:13:59 pm »
na home najlepiej wgrywać paczkę zip a później ją rootem rozpakować. na forum byl poradnik jak i co należy z home robić
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl