wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Attribute Wizard Pro - warunki

  • 0 Odpowiedzi
  • 1235 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline goodghost

  • Nowy
  • *
  • 9
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Programista
Attribute Wizard Pro - warunki
« dnia: Wrzesień 19, 2014, 11:45:35 am »
Witam,


Mam generalne pytanie odnośnie modułu Attribute Wizard Pro. Czy jest możliwość poza podstawowym definiowaniem atrybutów robić zależności między nimi?


Przykład 1: w sklepie komputerowym zestaw do złożenia i wybieram płytę główną która współpracuje jedynie z procesorami typu i7, więc kolejna lista (z wyborem procesora) zawęża mi się tylko do procesorów typu i7. Ta zależność natomiast daje kolejne możliwości, wyboru RAM-u o określonym typie np. DDR3 itd. I w drugą stronę, jeśli w pierwszej kolejności zdefiniuję procesor to lista płyt głównych zawęzi mi się tylko do tych, które współpracuję z tym procesorem. Reszta opcji, również powinna być zależna od pierwszego wyboru (i dalej kolejnych).


Przykład 2: sklep z butami. Kupuję buty i określam ich kolor. Kolor natomiast w pewien sposób definiuje rozmiary czyli, dla butów zielonych mamy dostępne rozmiary od 33-38, buty w kolorze czerwonym są dostępne w rozmiarach 42-25.


Zatem czy jest możliwość ingerowania w kolejne pola i ich wartości poprzez zdefiniowane wartości w polach poprzednich?