wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

sklep numizmatyczny

  • 1 Odpowiedzi
  • 3978 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline bankmonet.pl

  • Tubylec
  • ****
  • 174
  • 0
    • http://bankmonet.pl
  • PrestaShop: 1.5.4
  • Status: forum

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: sklep numizmatyczny
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 21, 2014, 01:43:14 pm »
przede wszystkim sprawdz sobie slidera na stronie glownej, u mnie na FF ucieka w prawo i chowa sie w 80% za strone; headerlink przykryte przez wyszukiwarke (tutaj winowajcy szukalbym w logowaniu przez facebook)

nie wiem tez dlaczego strona tak jakby przeladowywala sie w tle notorycznie, widac to na konie w pasku przegladarki

dalej na stronie glownej w polecanych ciezko wywnioskowac ktore ceny sa do ktorych monet, za duza przerwa meidzy nazwa a blokiem ceny; strasznie zbite te produkty przez co sraszeni male i nieczytelne, raczej radzilbym tutaj wrzucic przynajmniej w 3 a nie 4 kolumny.

w stopce cos jest ale nie widac bo przykrywa to pasek (tez nie wiadomo po co i dlaczego, przydalbym sie przynajmniej link do tego 'moje konto')

nie wiem po co na dole "zobacz wersje mobilna" (tak przypuszczam, bo wlasnie to rpzyslanai pasek), jezlei na telefonach i tabletach i tak dziala storna w pelnej formie (pomniejszona) na chrome, na przegladarce podstawowej wrzuca sie mobilna. tu juz nie bede sie rozpisywal o czasach, gdzie responsive to podstawa.

na FF brakuje zopima (chat)

na IE7 i czesciowo na IE10 w polecanych na glownej, kateogriach, aukcjach brak zdjec; zamiast reklamy z prawej kolumny chinskie znaczki i szlaczki (to tylko na IE7) ;)

to tyle z szybkich ogledzin. ogolnie powiem tak, standardowa skorka raczej nie nadawala sie i raczej nie bedzie sie nadawac do wdrozen a tym bardzije takich przerobek jak u ciebie. to byl kiepski wybor.


 
design4VIP z innej strony...