wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wycena indywidualna kosztów transportu dla danego zamówienia

  • 5 Odpowiedzi
  • 2248 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline AdamZasadny

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Wycena indywidualna kosztów transportu dla danego zamówienia
« dnia: Listopad 02, 2014, 12:23:36 pm »
Witam Serdecznie
Mój sklep to www.repcage.com jak widać gabaryty sprzedawanych produktów dochodzą do 250x100x100 i sporej wagi przez co nie jestem w stanie zrobić automatycznego systemu wyliczania kosztów transportu. Potrzebowałbym moduł, który w momencie dojscia do puktu związanego z transportem wyświetla guzik "Wylicz koszta transportu" po którego kliknieciu klient otrzyma informacje ze wkrótce dostanie email z wyliczonymi kosztami i będzie mógł zakończyć proces kupowania. Czy ktoś z Was spotkał się z takim modułem bądź też umiałby chciałby napisać? Z góry bardzo dziękuję za pomoc bo utknąłem na tym i nie mogę wystartować. :( THX!

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Wycena indywidualna kosztów transportu dla danego zamówienia
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 02, 2014, 12:33:06 pm »
a nei prosciej skorzystac z wbudowanego narzedzia jakim jest "dodatkowy koszy dostawy" ? wystarczy tyko wrzucic koszt dostawy jako "0" i do kazdego z produktow wpisac koszty dostawy i tyle. albo zrobic sobie pare "kurierow" i pogrupowac produkty i w danej grupie przypisac tylko danego przewoznika.

przy twoim zalozeniu, ze klient czeka na maila i wpisuje sobie sam koszty wysylki musialbys byc gotowy na 24/7 siedzenia przy komputerze i co 10sek sciagac poczte. raczej z doswiadczenia klientowi nie chcialoby by sie czekac powiedzmy godzine czy pol dnia zeby dostac te koszty, wchodzic ponownie na strone, powtarzac koszyk (bo zapewne sesja by mu sie juz skonczyla) itd.... raczej nie bylo to przez Ciebie do konca przemyslane rozwiaznie, a przynajmiej nie brales pod uwage samego klienta.
design4VIP z innej strony...

*

Offline AdamZasadny

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Wycena indywidualna kosztów transportu dla danego zamówienia
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 02, 2014, 12:44:29 pm »
No ale nie da sie tak zrobic jak mowisz. jedno terrarium taki rozmiar inne inny 3cie inny i to czlowiek musi siasc zobaczyc jak to na palete spakowac czy da sie na jedna czy nie ze moze w pionie moze jedno na drugim itp. Nie ma opcji a tez takie wielkie gabaryty trzeba indywidualnie z przewoznikiem ustalac czesto. Klient musi być swiadomy ze poczeka z 24 godizny na wycene i taka informacja by sie pojawiała. Po wycenie mialby dostac linka do kontynuacji tego zamowienia. Sesja musialaby byc gdzies trzymana.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Wycena indywidualna kosztów transportu dla danego zamówienia
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 02, 2014, 05:26:08 pm »
jest do tego typu rozwiązania moduł na addons.prestashop.com nazywa sie "preorder..." troszkę drogi ale da radę
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline AdamZasadny

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: Wycena indywidualna kosztów transportu dla danego zamówienia
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 02, 2014, 09:11:51 pm »
hmm przegladalem go ale nie wiem jak by on miał tutaj pomoc. Że dana osoba składa preorder tak? a potem ja robie ze towar sie pojawia w danej cenie tak? ale  jak 3 osoby zloza preorder to jak dodam towar to dostana ta sama cene a przeciez dla kazdego jest inna.. sam nie wiem nie widze tego do końca. Napisz jakbyś to widział.

*

MERA

  • Gość
Odp: Wycena indywidualna kosztów transportu dla danego zamówienia
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 03, 2014, 08:11:19 am »
Co się będziesz martwił o koszt transportu ,wlicz ten koszt w cenie towaru a wysyłka gratis .I po kłopocie a klient będzie zadowolony że ma gratis wysyłkę.