wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zmiana koloru opisu

  • 4 Odpowiedzi
  • 1303 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline marcub85

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Zmiana koloru opisu
« dnia: Listopad 20, 2014, 03:24:05 pm »
Witam

Jako nowy, pozdrawiam Wszystkich i dzięki za liczne porady które już przeczytałem

Modyfikując wygląd strony zmieniłem tło na ciemne. Jednak na tym tle w ogóle nie są widoczne opisy produktów (pełne, nie skrócone) i od rana szukam gdzie w CSS to zmienić. Wydawało mi się że znajdę to w global.css ale po stu zmianach nie trafiłem... A może to jest w css jakiegoś modułu? Raczej nie bo nie tylko tekst opisu mi zniknął w tle, ale i nagłówek na stronie głównej. Gdzie dokładnie tego szukać? Metodą prób i błędów mam próby zakończone błędem.

Jeśli to już było na forum (nie znalazłem działającej porady) to proszę o wskazanie wątku.

Pozdrawiam
Marc.

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Zmiana koloru opisu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 20, 2014, 04:29:08 pm »
Jakiś link do sklepu mógłbyś podać, opis problemu to tylko opis problemu który najlepiej zobaczyć żeby wiedzieć gdzie leży problem.


*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zmiana koloru opisu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 20, 2014, 08:12:54 pm »
Metoda prób i błędów rano juz przeżytek od powstania firebuga.  Był on dziesiątki razy opisywany również na tym forum np przeze mnie :)
Wrzuć sobie w wyszukiwarkę forum 'firebug' i zapewne znajdziesz metodę na szybkie rozwiązanie swojego problemu
design4VIP z innej strony...

*

Offline marcub85

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Zmiana koloru opisu
« Odpowiedź #3 dnia: Listopad 21, 2014, 08:21:43 am »
witam

Zlokalizowałem problem.
Gdzieś przypadkiem zamieniłem nie tą wartość.
Szukałem tego w pierwszych wierszach CSS (tak mi wskazywała logika, bo na całej stronie brakowało mi tego koloru) ale znalazłem to w wierszach ok. 5244

Podziękowania dla zainteresowanych.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Zmiana koloru opisu
« Odpowiedź #4 dnia: Listopad 21, 2014, 08:59:51 am »
od tego jest wlasnie firebu zeby wskazac dokladny plik oraz linijke, w ktorej nalezy dokonac zman. ponadto, mozna sobie jeszcze "preview" zrobic bezposrednio na stornie zanim dokona sie jakiejkolwiek zmiany w pikach. jeszcze raz, jak za kazdym razem podkresle, ze warto poznac to narzedzie bo skraca czas pracy nad stylami o okolo 90% i eliminuje metode 'prob i bledow'
design4VIP z innej strony...