wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

payu od 16 stycznia 2015 sklep nie działa... zmiana ssl 3.0 na tls 1.2

  • 2 Odpowiedzi
  • 5475 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rakone

  • Użytkownik
  • **
  • 26
  • 0
witam


mam preste 1.2.2.0 i od dnia zmian payu 16.01.2015 przestał sklep zmieniać raporty, w majlu od payu mam napisane , ze następuje wyłączenie ssl 3.0 i wlączenie tls 1.2, dostałem również podpowiedzi:
    • [jeżeli korzystasz z platformy sklepowej udostępniającej płatności] Pilnie skontaktuj się z dostawcą, w celu potwierdzenia, że protokół SSL 3.0 został wyłączony
    • [w pozostałych przypadkach] Pilnie skontaktuj się ze swoim działem IT, poinformuj ich o zaistniałym problemie i poproś o zamianę SSL 3.0 na TLS 1.2 w obszarze integracji z PayU

    • [/size]i teraz niestety nie wiem co mam zrobić dalej, gotowe moduły są dla nowych wersji prestashop, a co ja mam zrobić by mi działało?? nie mam pojęcia :(

      [/size]proszę o pomoc, bo sklep od dziś wisi...
      [/size]dziekuję i czekam na informacje
      [/size]rakone




    *

    Offline west

    • Administrator
    • Mieszkaniec
    • *****
    • 5,285
    • 106
    • Płeć: Mężczyzna
    • Europasaz.pl
      • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
    • PrestaShop: 1.7
    • Status: Programista
    Odp: payu od 16 stycznia 2015 sklep nie działa... zmiana ssl 3.0 na tls 1.2
    « Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 18, 2015, 05:59:10 pm »
    możesz ściągną nowy moduł i podmienić klasy to chyba najprostsze rozwiązanie lub zmienić dostawcę płatności np na transferuj
    MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

    *

    Offline rakone

    • Użytkownik
    • **
    • 26
    • 0
    Odp: payu od 16 stycznia 2015 sklep nie działa... zmiana ssl 3.0 na tls 1.2
    « Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 19, 2015, 12:11:05 pm »

    dziekuje za odpowiedz,modul najnowszy mam juz sciagniety, lecz nie mam zielonego pojecia jak podmienic klasy? edytowac pliki? jakie? co mam zrobic?


    ze zmiana dostawcy nie ma opcji :(
    dziekuje i dalej bede odswiezal forum co 5 minut:)