wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Klienci nie moga sie zalogowac

  • 0 Odpowiedzi
  • 1975 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline niasza

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Klienci nie moga sie zalogowac
« dnia: Grudzień 03, 2009, 09:03:55 pm »
Witam,

Mam problem krytyczny na stronie internetowej opartej o prestashop: klienci, po utworzeniu konta nie moga sie zalogowac. Wpisuja login/haslo i po wcisnieciu ENTER, strona identyfikacyjna na nowo sie pojawia z pustymi polami login/haslo, ale uzytkownik nie jest zalogowany.

Jest to problem opisany w ponizszym watku angielskojezycznym, ale rozwiazanie proponowane mnie nie dotyczy (moja strona jest zainstalowana na roocie domeny zakupionej u home.pl i nie korzystam z forwardowania / maskowania): http://www.prestashop.com/forums/viewthread/22914/security/customers_cannot_login

Zauwazylem jedna ciekawa rzecz: kiedy w firefoksie lub w Operze kasuje ciasteczka mojej strony internetowej i probuje sie zalogowac jako klient, wyskakuje mi blad "invalid token" a po odswiezeniu strony (F5) jestem juz zalogowany. Z IE, ten scenariusz sie nie sprawdza.

Bede bardzo wdzieczny za pomoc - juz dlugo szukam a na forumach nie znalazlem odpowiedzi!

Przegladarki testowane: IE8, Firefox 3.5.5, Opera (wszystkie skonfigurowane, aby akceptowac ciasteczka)
Host: home.pl
Prestashop: Version 1.2.5.0 - 2.130s