wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Ocena sklepu

  • 1 Odpowiedzi
  • 8083 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline tokasmart

  • Nowy
  • *
  • 19
  • 0
    • SexShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Ocena sklepu
« dnia: Kwiecień 21, 2015, 09:20:05 am »
Będę wdzięczny za podzielenie się swoją opinią na temat sklepu internetowego z produktami erotycznymi www.SexShop.PierwszejKlasy.pl

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Ocena sklepu
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2015, 09:45:24 am »
pierwsze co mi wpadlo w oczy to samo wejscie do sklepu. wg prawa bez potwierdzenia przez klienta/ogladajcego, ze ma +18 lat nie moze zobaczyc tresci, informacja w top storny jest raczej niewystarczajaca.

w podsumowaniu koszyka brak wyszczegolnionych "reanych kosztow podatkowych ponoszonych przez sprzedajacego" (podstawa prawna - ustawa konsumecka z 24.12.2014r)

grafika DPD znacznie odbiega od innych.... kolosalny rozmiar, nie przeskalowany.... inne... kazda innego rozmiaru, brzytko to wyglada w poukladaniu kolumn tabeli.

przy jednej metodzie platnosci wymagane zaznaczenie... tutaj raczej albo zaznaczylbym ja z automatu, albo calkiem schowal wybor.


to takie drobnostki, ktore wpadly mi w oczy przez pierwsze 2 min w sklepie. poza tym ogolne wrazenie na spory plus. dobrze dobrana tematycznie skorka.

PS. zacheta do newslettera rabatem "az" 2%... malo zachecajaca ;) 5-10% jeszcze by mnie przekonalo ;) 
design4VIP z innej strony...