wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Zdjęcia kategorii

  • 9 Odpowiedzi
  • 5131 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Zdjęcia kategorii
« dnia: Sierpień 16, 2008, 02:21:24 pm »
Nie wiem, czy już to napisałam, choć wydaje mi się, że nie. Otóż mam pytanie, czy istnieje możliwość zastosowania na stronie głównej, zamiast produktów polecanych, lista kategorii w formie obrazków, które mają swoje podkategorie i dopiero podkategorie odsyłają do poszczególnych produktów, tak jak na mojej testowej stronie: http://michalikowa.pl/sklep. (strona testowa, więc nie wszystko działa jeszcze tak jak należy).

*

Offline chudy34

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #1 dnia: Sierpień 16, 2008, 04:13:05 pm »
Na pewno się da jest to sprawa kodu strony startowej w której trzeba stworzyć wyświetlanie kategorii HOME zamiast innych modułów :) chociaż nie będę wchodził zbyt głęboko bo może się mylę.
Pozdro for all

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 16, 2008, 04:31:10 pm »
Problem w tym, że ja tego nie umiem a na sztywno strony w html-u nie uśmiecha mi się robić. Już i tak mam jedną taką stronę i mam dyskomfort, bo wiem, że to jest prowizorka, a tego strasznie nie lubię. W preście włąśnie takiej opcji brakuje, jak tworzenie dodatkowych stron, np chciałabym umieścić artykuł o tym jak firma produkuje produkty, które ja sprzedają, itd.

*

Offline chudy34

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 17, 2008, 06:34:11 pm »
Zgadzam się z tym a co do listy kategorii na głównej stronie to ja raczej deklarować się nie chce a to dlatego, ze jeszcze mało znam kod i czasem sam gryzę się z czymś co niby działa ale u mnie nie chce. Właśnie teraz gryzę się z importem csv ;P al kiedyś dojdę do tego jak rozwiązać problem.

A jeżeli coś wymyślę co do twojego problemu na pewno się podzielę wynikiem :)
Pozdro for all

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 19, 2008, 08:30:27 pm »
Mnie import csv działał w poprzedniej wersji, teram mam ostatnią, przed wersją 1.0 i zaktualizuję dopiero, jak już będę widziała pozytywne komentarze. Po aktualizacji przestało mi działać fajne dodawanie do koszyka, od razu przenosi na stronę podsumowania, mimo, że w PA tego nie przestawiałam.

*

Offline mmdo

  • Bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa
  • Użytkownik
  • **
  • 44
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 20, 2008, 11:01:28 am »
Mnie import csv działał w poprzedniej wersji, teram mam ostatnią, przed wersją 1.0 i zaktualizuję dopiero, jak już będę widziała pozytywne komentarze. Po aktualizacji przestało mi działać fajne dodawanie do koszyka, od razu przenosi na stronę podsumowania, mimo, że w PA tego nie przestawiałam.

Tak ja też to widziałem - dotyczyło jquery  ale po ponownym sciagnięciu za pare dni 1.0 wszystko było juz ok. Także sciągni sobie teraz preste i zobacz.
www.bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 20, 2008, 12:42:36 pm »
Mam ściągnąć najnowszą wersję ?

*

Offline mmdo

  • Bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa
  • Użytkownik
  • **
  • 44
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 20, 2008, 04:18:44 pm »
Jak uważasz, mówie tylko, że problem który opisałaś tez widziałem, ale tez że, został poprawiony. Bo za koszyk na stronie głównej odpowiada jquery. Widocznie ktos coś przeoczył ale szybko sie poprawil.
www.bajkowyraj.pl - Księgarnia internetowa

*

Offline chudy34

  • Użytkownik
  • **
  • 39
  • 0
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 22, 2008, 04:23:48 pm »
Pewnie tak ja nie trafiłm na "wadliwą" 1.0 ale import csv jest dla mnie straszny - prawdopodobnie zbyt mało pamięci na wykonywanie skryptów a mam ich 32mb. Trochę to denerwuje jeżeli importuje ci tylko 39 produktów na plik z bazą :(

A wracając do głównej treści posta to jak się uporam z włanym skryptem na serwerze zajmą się napisaniem właśnie takiego modu wyświetlającego wszystkie główne kategorie z home na głównej stronie. Napewno się przyda nie tylko tobie ale i innym :D
Pozdro for all

*

Offline galganka

  • Uśmiechnij się, jutro możesz nie mieć zębów :P
  • Tubylec
  • ****
  • 230
  • 0
  • Płeć: Kobieta
    • Selone.com
Odp: Zdjęcia kategorii
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 22, 2008, 06:57:28 pm »
Byłoby supe. Przez ostatnie problemy zaczynam się rozglądać za innym oprogramowaniem, choć Presta najbardziej mi odpowiada, ale nie stać mnie jeszcze na sklep za jedenaście tysięcy, a taki mi się podoba :D