wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Wyświetlanie różnych cen i promocji przy produkcie

  • 2 Odpowiedzi
  • 757 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Eklife

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Wyświetlanie różnych cen i promocji przy produkcie
« dnia: Wrzesień 07, 2015, 12:22:43 pm »
Korzystam z wersji PrestaShop™ 1.5.4.1.Czy jest możliwość uzyskania takiego efektu w tej wersji?Chodzi mi o to by klient po zalogowaniu przy produkcie widział te wszystkie informacje.Jeśli chodzi o rabat internetowy to chciałbym zrobić tak by każdy klient po rejestracji mógł go otrzymać.Ewentualnie zrobić tak,żeby taki rabat był przydzielony klientowi po zapisaniu się do newslettera.Może aktualizacja do wersji 1.6.1 coś wniesie?Ewentualnie może znacie moduł,który by to mógł obsłużyć?Jestem nawet skłonny zapłacić komuś 200-300 zł za zrobienie takiego modułu.
Przewozy Polska-Anglia www.speed-trans-tl.pl

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Wyświetlanie różnych cen i promocji przy produkcie
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 07, 2015, 01:17:37 pm »
czy na 1.5 czy na 1.6 czy kazdej innej jak najbardziej jest to do zrobienia. jednak w kazdym wypadku bedzie wymagalo zmian w kontrolerze produktu, dosc sporej, patrzac, bo wiele z tych zmiennych nie jest przypisana, czyli trzeba bedzie wprowadzic takie zmienne i wysweitlic je w szablonie (tutaj kolejne zmiany). nie wiem tez, czy aby nie trzeba bedzie zatopic sie rowniez w kontrolerze koszyka. pytanei tylko jak mialby by byc udzielane takie rabaty, czy odgornie, dla kazdego takie same czy kazdy dostalby indywidualnie? skad mialy by byc pobierane "gwarancja" oraz "czas realizacji" ?
design4VIP z innej strony...

*

Offline Eklife

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Wyświetlanie różnych cen i promocji przy produkcie
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 07, 2015, 01:57:55 pm »
Chciałbym mieć możliwość tworzenia grup rabatowych np. A-5% B-10% C-15% i móc przypisać daną grupę rabatową dla indywidualnego klienta lub grupie klientów.Dobrze by było,gdybym mógł też przydzielić rabat dla danego produktu,grupy produktów i móc to wszystko połączyć z klientem.Z panelu administratora mogło by to funkcjonować mniej więcej tak jak na załączonym zdjęciu.Liczę na to,że ktoś mnie nakieruje,coś doradzi jakbym mógł się z tym uporać.
Przewozy Polska-Anglia www.speed-trans-tl.pl