wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Kategorie dodanie obrazków -POMOC-

  • 26 Odpowiedzi
  • 4601 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #15 dnia: Wrzesień 30, 2015, 03:20:34 pm »
Super wszystko , naprawdę , jak to przeczytałam traszkę się załamałam, ale nie poddawałam się, szukałam rozwiązania itd...zajęło mi to kilka godzin i muszę przyznać że to inna pólka . nie powiem że co nie co wiem o presta, wiele sama zrobiłam ucząc się od innych, i nie jednego bym zaskoczyła wiedzą, ale tu muszę się poddać .. Przykro mi to uznać ale nie zrobię tego :(


myślę że  jak chcesz mi naprawdę pomóc bez dalszych rozkminek, to podeślij pliki gotowe a ja je podmienię u siebie , lub jak masz inne propozycje to pisz na priv.
Pozdrawiam Super Robota z tym
Asia.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #16 dnia: Wrzesień 30, 2015, 03:51:49 pm »
no to szybko sie poddajesz... wedle tego co pisalem w punktach, jak masz pojecie o PHP i budowie kontrolerow presta to zadanie wcale nie jest trudne, jak widzisz w moim demo, nawet wykonalne ;)

ktorego z tych punktow nie zrozumialas? moze tak dojdziemy do rozwiazania ;)
design4VIP z innej strony...

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #17 dnia: Wrzesień 30, 2015, 04:05:30 pm »
PLIKI ZNALAZŁAM, ale zgubiona jestem w miejscu co w nich mam zmienić, nie potrafię pisać kodów, zawsze jak do czegoś dojdę lub coś gdzieś znajdę to sobie to zapisuje i w tedy wiem co i gdzie zrobić. ale wiem też że bez konkretnej pomocy i napisania krok po kroku co i gdzie wstawić nie zrobię tego
 . instrukcje zrobiłam o instalacji PS , ale ile dni straciłam by dojść do tego , setki tematów z forum przeczytanych wiele godzin oglądania filmów na you... tube.. w końcu wpadłam na kod jaki trzeba zamienić, lecz nie wiedziałam gdzie on jest, więc kolejne godziny straciłam na to by każdy katalog otworzyć i znaleźć ten kod, aż w końcu znalazłam . dla tego postanowiłam zebrać moja wiedzę w całość i dać tu na forum krok po kroku co i jak zrobić, jest ona tak jasna że osoba co nic nie umie jest w stanie to zrobić, na tym polega chyba forum co nie ?..
wiem ze Ty chcesz pomóc ale pisząc tym językiem jest to dla mnie nie osiągalne, to rzeczywiście wielki problem, nie sądziłam że aż taki. moja wiedza przy twojej jest znikoma :( jestem zmuszona tylko żyć z myślą że da się to zrobić , ale strasznie trudno bez wiedzy której i tak się nie nauczę. chyba że mi pomożesz ..

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #18 dnia: Wrzesień 30, 2015, 06:07:40 pm »
Asia czy Marcin? Ja nie lubię jakiś dziwnych pokrętnych sytuacji, jak w Tajlandii nigdy do końca nie wiesz z kim rozmawiasz chłopak, dziewczyna? Na YT masz kanał gdzie pokazujesz ile to kasy twój bot nie jest wstanie wyciągnąć wydaje mi sie że skoro tak dobrze na nim zarabiasz to jesteś w stanie zapłacić komuś za taką modyfikację, ja osobiście wole współpracować z osobami które nie kręcą więc z tej współpracy się wypisuje :)

Pozdrawiam :D

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #19 dnia: Wrzesień 30, 2015, 06:38:15 pm »
Przecież z wiadomości wynika że jestem Kobietą, a Marcinek to mój synek ukochany, ma dwa miesiące już :)


a co do kanału to już nie ja, to pisać z moim Mężem ( też Marcin )on tam bawi się w robotach co zarabiają pieniądze.
Ja nie chcę za wszystko płacić, chcę to zrobić sama. od tego jest forum czyż nie ? pomożesz czy nie chcesz ? czy tylko chodzi o kasę ?

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #20 dnia: Wrzesień 30, 2015, 07:10:51 pm »
Ja nie chcę za wszystko płacić, chcę to zrobić sama.

no to ja juz nie wiem... albo chcesz sama albo "podeslij mi plik".... po pierwsze, daje gotowce tylko odplatnie, i owszem, chodzi o kase. nie po to poswiecam juz prawie... juz nawet nie wiem, ale na sama presta z 5-7lat zycia i z kolejne 10 na inne systemy typu Flash zeby teraz nie czerpac z tego dodatkowych profitow "na waciki". jednak w Tobie widze potencjal, przynajmniej z tego co i jak piszesz. jezleli to nie sa suche slowka to jstez jak najbardziej w stanie to zrobic. wczytaj sie w moje punkty, bardziej doklandie krok po kroku nie da sie tego opisac. masz opisane co i gdzie i w jaki sposob szukac. kiedy i jakiesj funkcji szukac, kiedy i jakiego pliku, w jakich polaczeniach.wszystko masz prawie gotowca tylko wystarczy teraz wziac te slowka i przerzucic krok po kroku na praktyke.

dla pocieszenia dodam, ze ja w swoim przykladzie zamknalem sie wraz ze wszlekimi warunkami, zebywyswietlalo mi tyko obrazki w menu rozwijanym a nie w glownym itp. zamknalem sie 5 linijkach kodu, z czego 3 juz mialem gotowe w module, czyli dopisalem dwie i 1 zmodyfikowalem, dwie zostaly bez zmian.
design4VIP z innej strony...

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #21 dnia: Wrzesień 30, 2015, 07:21:59 pm »
napisałam na priv

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #22 dnia: Październik 03, 2015, 09:10:16 pm »
no i co z  konkretna odpowiedzią z moim tematem, po za płatnymi ofertami to nic konkretnego tu nie ma by mi coś pomogło i innym :(

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #23 dnia: Październik 04, 2015, 10:14:02 am »
A co twoim zdaniem jest konkretną odpowiedzią ale nie jest gotowym rozwiązaniem? Forum jest po to aby pomagać i w tym wątku z pewnością padły odpowiedzi pomagające. Nie dostałeś ryby tylko wędkę i to z dobrą przynętą. Wiesz jaki to moduł, który plik, nawet napisałem która linijka w tym pliku cie interesuje, kolega @design4VIP opisał ci krok po kroku co powinieneś zrobić. Co ci jeszcze potrzeba żeby dla ciebie pomocne ale nie było gotowym rozwiazaniem?

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #24 dnia: Październik 06, 2015, 12:51:28 pm »
to dla czego ludzie piszą do mnie na priv z zapytaniem czy udało mi się to zrobić bo to co tu jest im nie pomogło???
spoko dajmy spokój temu. pozdrawiam.

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 06, 2015, 01:12:24 pm »
szkoda, ze do mnie pisza o rozwiazanie, jezlei im sie nie udalo... rzeczywiscie, zostawmy juz temat bez komentarza...
design4VIP z innej strony...

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Kategorie dodanie obrazków -POMOC-
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 06, 2015, 01:35:09 pm »
To i ja dodam ostatni komentarz w tym wątku ,  jeśli są osoby którym informacje zawarte w powyższych postach nie pomogły rozwiązać ten problem to albo w ogóle  nie zajrzały  w pliki albo ich wiedza na temat programowania jest nikła.  W innym wypadku byly by komentarze typu w  pliku modułu w linii tej i tej dodałem to czy tamto  jednak zwraca mi null lub taki błąd.  Takich  komentarzy tutaj nie widzę  więc raczej nikt nicnie próbował, a ci co próbowali to im się udało więc nie  mieli co pisać w tym temacie.