wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Tworzenie miniaturek

  • 2 Odpowiedzi
  • 11424 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline vilus

  • Użytkownik
  • **
  • 33
  • 0
Tworzenie miniaturek
« dnia: Grudzień 16, 2009, 08:38:10 am »
Witam
Po ciężkiej walce udało mi sie odpalic PS na home.pl. Nawet zaimportowałem 200 produktów ze zdjeciami z Business Shop. Wszystko działało do momentu jak włączyłem znak wodny i chciałem wygenerować miniaturki. Wszyskie miniaturki znikneły. Masakra jakać. Co robić?

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: Tworzenie miniaturek
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2009, 10:28:08 am »
regeneracja miniaturek pozera zasoby - zapewne wystapil blad i skrypt przerwal dzialanie
presta jest tak mila ze najpierw kasuje wszystko a dopiro potem generuje nowe ;)
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline vilus

  • Użytkownik
  • **
  • 33
  • 0
Odp: Tworzenie miniaturek
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:54:14 pm »
Takie info dostałem od admina home.pl:

Z uwagi na fakt, iz paramtery w ramach Hostingu Wspoldzielonego przydzielane sa globalnie, nie bedzie mozliwa modyfikacja wspomnianych parametrow. Pozwole sobie wskazac parametry techniczne, ktore udostepnione sa w ramach takiego wlasnie konta:
- max_execution_time - domyslnie 30 sekund - maksymalny czas wykorzystania procesora (nie dotyczy operacji wejscia/wyjscia, tj. np. czekiwania skyptu na rezultat z bazy danych) - UWAGA - ustawienie wartosci na 0 ograniczenia NIE wylaczy,
- maksymalny czas wykonania skryptu (z operacjami wejscia/wyjscia) - 300 sekund,
- maksymalny czas oczekiwania serwera na dane ze skryptu – 60 sekund
- ilosc przyznanej pamieci - 80MB

tylko nie wiem co z nim zrobić:(