wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

świąteczny skrypt na stronie głównej

  • 5 Odpowiedzi
  • 7065 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline taurus81

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
świąteczny skrypt na stronie głównej
« dnia: Grudzień 16, 2009, 11:40:25 am »
Mam pytanie. Gdzie trzeba dodać kod <script type="text/javascript" src="http://swieta.dodatki.net/snow/1.js"></script> aby na stronie głównej sklepu pojawił mi się padający śnieg? Skrypt pobiera wszystko ze strony swieta.dodatki.net, trzeba tylko w odpowiednie miejsce wkleić kod (udało mi się uruchomić to w nagłówku, jednak mam problem z lokalizacją pliku odpowiadającego za stronę główną).

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: świąteczny skrypt na stronie głównej
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 16, 2009, 08:51:32 pm »
header.tpl odpowiada za wszystkie strony - a najlepiej wklej swoj skrypt w footer.tpl tuz przed zamknieciem body
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline taurus81

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
Odp: świąteczny skrypt na stronie głównej
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 17, 2009, 08:34:05 am »
Właśnie próbowałem tam dodać ten skrypt. Skrypt dodaje na stronę padający śnieg. Gdy wkleiłem go w footer.tpl przed body to niby działa, ale jeden śnieżek pojawia się, potem drugi i tak strasznie wolno. Gdy dodałem wpis w header.tpl zaraz za znacznikiem body to w górnej części strony po odświeżeniu pojawia się sporo śnieżynek (tak jak powinno być) ale po chwili znikają i znowu są 2-3. Skrypt działa prawidłowo na innych stronach.

*

Offline Paweł Sokołowski

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 413
  • 10
    • Studio Eline.pl
Odp: świąteczny skrypt na stronie głównej
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 17, 2009, 09:47:56 am »
to pytanie bardziej do autora skryptu, autonomiczny skrypt JS powinien dzialac tak samo bez wzgledu na miejsce osadzenia
Moduły na życzenie, modyfikacje PrestaShop. | Pozycjonowanie sklepów STUDIO ELINE.pl | -> Katalog Sklepów PrestaShop <-

*

Offline lof

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 748
  • 1
    • moduły, szablony, integracje do prestashop!
Odp: świąteczny skrypt na stronie głównej
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 17, 2009, 10:57:17 am »
Tak jak mówi Paweł ale może jakieś js na siebie nachodzą.. ja  miałem taki problem z  mootulsem i lightboxem ( a dokładnie z drukowaniem foty z lightboxa przez slimboxa ) wiec zobacz czy ten skrypt będzie ci działa na jakiejś przykładowej prostej stronce ( np lokalnie)
pomoc na forum darmowa
pomoc na gg płatna - 24909954
integracja z allegro
MODUŁY SZABLONY INTEGRACJE -> www.prestahelp.com

*

Offline zbikb

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: świąteczny skrypt na stronie głównej
« Odpowiedź #5 dnia: Listopad 30, 2010, 11:36:25 pm »
Skrypt odpowiadający za śnieżynki wkleiłem w themes>(wasza skórka)>header.tpl w miejscu :

{/if}
      {$HOOK_HEADER}
   </head>


   <body {if $page_name}id="{$page_name|escape:'htmlall':'UTF-8'}"{/if}>
   <script type="text/javascript" src="http://swieta.dodatki.net/snow/1.js"></script>
<div id="page">

<!--  Dbut Menu -->
<div>

I śnieżynki ładnie padają. Sprawdzałem na przeglądarce E, FF i Chrome.
pozdrawiam
http://www.galeria-strych.pl