wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Atrybuty produktu

  • 3 Odpowiedzi
  • 1323 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline delecto

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.5.6
  • Status: Właściciel
Atrybuty produktu
« dnia: Listopad 25, 2015, 09:51:46 pm »
Witam mam takie pytanko Mam mozliwość dodania koloru do każdego produktu ,a ja z uwagi na to ze to będzie sklep meblowy zamiast Color chciał bym zmienić to na "Wzorniki materiałów" i zamiast ikonek kolorów po najechaniu na jakiś bo było by ich 6 pojawia się większa fotka z różnymi kolorami do wyboru .
I czy jest możliwość by po kliku na jakiś wzornik zmieniała się cena ? Gdzie to mogę znaleść aby zmienić Color na wzorniki i pozamieniać fotki .

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Atrybuty produktu
« Odpowiedź #1 dnia: Listopad 26, 2015, 09:17:52 am »
musiałbyś skorzystać z modułu attribute wizard pro - tam jest taka możliwość
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Atrybuty produktu
« Odpowiedź #2 dnia: Listopad 26, 2015, 09:51:53 am »
niekoniecznie, do tak prostych atrybutow szkoda kasy na AWP... no, jednak jest kosztowny ;/ ale nieraz ratuje zycie ;)

co do samego problemu, 'color' to ogolnie rodzaj grupy atrybutow, jak je sobie nazwiesz to juz wedle uznania. ogolnie tworzysz grupe 'wzornik kolorow' o oznaczas ja jako grupa kolorow, wprowadzasz atrybuty wraz z grafikami kolorow no i tutaj konczy sie ta prostsza rzecz w stawianiu samego atrybutu ;) z powiekszaniem juz gorzej. ale nie jest to rzecz niewykonalna. musialbys rozbudowac teraz sekcje atrybutow $color w pliku szablonu produktu (product.tpl) o skrypt, ktory po najechaniu wyrzuci wieksza miniature. jak dobrze rozgladniesz sie po internecie znajdziesz wiele gotowcow do "CTRL+C -> CTRL+V".
design4VIP z innej strony...

*

Offline delecto

  • Nowy
  • *
  • 18
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.5.6
  • Status: Właściciel
Odp: Atrybuty produktu
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2016, 09:07:04 pm »
Dzięki Śliczne o to mi chodziło będę się bawił . :)