wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Dodatkowa informacja pod opisem produktu

  • 2 Odpowiedzi
  • 1293 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline luke_where

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Dodatkowa informacja pod opisem produktu
« dnia: Grudzień 27, 2015, 12:36:28 pm »
Witam,
Czy istnieje możliwość umieszczenia dodatkowego opisu pod wszystkimi produktami z wybranych kategorii? Chodzi mi dokładnie aby dodać informację "Jeśli jesteś zainteresowany ilością powyżej xyz, skontaktuj się z Działem Handlowym". Nie chcę dopisywać tego pod każdym opisem produktu oddzielnie, stąd moje pytanie czy da się coś takiego zrobić hurtowo dla wybranych produktów z wybranych kategorii? Z góry dziękuję za pomoc.


Pozdrawiam,
ŁK

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Dodatkowa informacja pod opisem produktu
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 29, 2015, 11:34:49 am »
w product.tpl, pod opisem (w jego sekcji) mozesz uzyc warunku zmiennej {$product->id_category_default == X}, tylko wtedy bedzie to dzialalo dla produktow, ktore maja domyslna kateogrie uzstawiona na ID = X. nie bedize to dzialac w innych kateogriach, jezeli masz ich przypisanych wiecej do produktu.
design4VIP z innej strony...

*

Offline inspir

  • Użytkownik
  • **
  • 28
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Dodatkowa informacja pod opisem produktu
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 09, 2016, 05:02:26 pm »
tak da sie to zrobić ja np: mam u siebie na stronie
decoration.prestige4u.ie  coś takiego jak produkt który jest pakowany po 10 sztuk i też za tyle jest sprzedawany, ale na stronie jest tylko opcja wyboru Quantity 1 , a ja daje jednym przyciskiem myszy informacje
opcje te sam ustawiasz dla produktu .
wejdźw produkt i w opcje FUNKCJAtu przypisz sobie co chcesz mieć za informacje, można to dowolnie modyfikować.mam nadzieje że oto chodziło tobie