wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Witam serdecznie :)

  • 0 Odpowiedzi
  • 3819 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline pasterz

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • Płeć: Mężczyzna
    • Semilac Ireland
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Witam serdecznie :)
« dnia: Styczeń 05, 2016, 07:59:52 pm »
Witam serdecznie wszystkich forumowiczów  :)
Od wczoraj jestem dumnym administratorem mojego pierwsze sklepu internetowego na skrypcie Presta Shop, w zasadzie w ogóle pierwszego sklepu internetowego  :P

W przeszłości miałem trochę do czynienia z tworzeniem stron internetowych w HTMLu, później PHP, na który nie wystarczyło mi czasu (szkoła)  :P Jako tako CMSy nie są mi obce, dawno, dawno temu uruchomiłem ich kilka  8)

Niestety dojrzewanie (dziewczyny, alkohol i zabawa), a następnie żona, rodzina i praca zarobkowa odciągnęły mnie trochę od tematu  ;D

Od jakiegoś czasu jednak wraz z moją uroczą małżonką wpadliśmy na pewien pomysł, który może przerodzić się w dobrze prosperujący biznes, a przynajmniej po szczegółowych wyliczeniach tak mi się wydaje  8) Niestety, a może i stety do tego właśnie będzie mi potrzebny sklep internetowy. Po przeanalizowaniu wszystkich za i przeciw decyzja padła na Presta Shop.

Już teraz wiem, że początki będą ciężkie, ale jestem dobrej myśli i mam nadzieję, że po kilkunastu do kilkudziesięciu godzin spędzonych z Presta Shop wszystko się jakoś ułoży  :D

Mam nadzieję, że eksperci na tym forum trochę pomogę i dzięki temu moja podróż z Presta Shop będzie łatwiejsza :)

Pozdrawiam serdecznie,
Szymon.