wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Obserwuj [MODUŁY] SMS PREMIUM / WŁASNA PŁATNOŚĆ / CENA ZALEŻNA OD FORMY PŁATNOŚ

  • 2 Odpowiedzi
  • 2300 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kacper2883

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Witam Serdecznie :)
 
 Szukam kilku modułów do mojego sklepu z grami w formie cyfrowej :) Najlepiej gotowych darmowych lub płatnych a w ostateczności mogę zlecić komuś i zapłacić ale wolałbym nie czekać.
 
 A więc :
 
 1. Płatność SMS PREMIUm - czy istnieje taki moduł ? najlepiej aby był w takiej firmie co też od razu jest moduł do płatności przelewami żeby nie robić zamieszania :) nigdzie nie mogę znaleźć informacji jak dodać taką płatność a bardzo mi na niej zależy bo dużo młodszych osób kupuje gry i płacą sms bo wygodnie i co ważne szybko ! :)
 
 2. Własna płatność - tutaj chodzi czy mogę jakoś dodać własną płatność czyli , że po wybraniu jej klient dostaje informacje jak zapłacić podobnie jak w przypadku płatności przelewem tradycyjnym to tak samo tutaj tylko po prostu będzie instrukcja jak zapłacić tą formą płatności zamiast danych :)
 
 3. Cena zależna od wybory formy płatności - czyli klient  wybiera inną płatność niż przelew np. sms czy psc to wtedy cena jest większa bo sklepowi się nie opłaca bo są duże prowizje wiadomo - więc czy da radę tak zrobić ? , że cena się zmienia w zależności jaka forma płatności została wybrana ? w formularzy zamówienia albo w samym opisie produktu gdzie pod ceną w karcie produktu dodać coś takiego aby wybrać inną płatność i cena się wtedy zmienia lub obok każdej płatności innej sms czy coś jest podana inną cena i po wybraniu jej zmienia się cena do zapłaty i można jest potem zapłata tylko tą wybraną płatnością czyli sms :)
 
 To są 3 moduły , których potrzebuje :) więc czy istnieją takie w internecie gotowe abym mógł pobrać za free lub zapłacić za ten gotowy moduł , wgrać i używać ?
 Wchodzi też w grę  w ostateczności podanie sprawdzone firmy , które by wykonały te moduły jeżeli nie są dostępne w internecie.
 
 Z góry dziękuję za jakąkolwiek odpowiedź i pomoc ! ;)

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
płatność sms - transferuj ma taką opcję - trzeba z nimi podpisać dodatkową umowę
własna płatność możesz przerobić sobie moduł czek
dodatkowa opłata - napisałem moduł do pobierania dodatkowej opłaty przy płatności gotówką  http://europasaz.pl/moduly-prestashop/62-platnosc-przy-odbiorze-dodatkowy-koszt.html
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline kacper2883

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
płatność sms - transferuj ma taką opcję - trzeba z nimi podpisać dodatkową umowę
własna płatność możesz przerobić sobie moduł czek
dodatkowa opłata - napisałem moduł do pobierania dodatkowej opłaty przy płatności gotówką  http://europasaz.pl/moduly-prestashop/62-platnosc-przy-odbiorze-dodatkowy-koszt.html

Tak wiem , że ma taką opcje i inne również dotpay, payu itd. ja to wiem i wystarczy konto założyć itd.
Tylko , że z tą płatnością SMS to mi chodzi czy jest jakiś moduł zintegrowany aby po prostu ta płatność była obsługiwana ? Klient wysyła sms , dostaje kod , wpisuje i system sprawdza jak są poprawne to po prostu płatność jest zaakceptowana i opłacona :) szukałem i szukałem i nie znalazłem do tej pory tego modułu więc dlatego pytam zanim poproszę kogoś o napisane

Jaki moduł ? Czek tak ? A jak go przerobić ? Jakieś poradniki są czy coś jak przerobić moduł i zrobić z niego drugi zmieniony ? Bo też szczerze myślałem o tym.

A co do tego modułu co Pan napisał to chyba nie bardzo mi pomaga w tym bo tutaj chodzi o odbiór osobisty a u mnie będzie wysyłka tylko online czyli na adres e-mail więc chodzi mi aby cena była zależna o formy płatności czyli przelewem np. 20 zł a sms będzie więcej czy tam PSC i aby ona się zmieniała po wyborze płatności jest taka opcja ?

A i jeszcze jedno. Bo jak zajrzałem na Pana stronę to zauważyłem , że też ma Pan wysyłkę darmową czyli na maila więc może mi Pan też pomóc w sprawie tego modułu od wysyłki bo też chce darmową automatyczna po wpłacie i wysyłka na maila

z góry dziękuję , że ktoś zajrzał :)