wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z widocznością modułów

  • 7 Odpowiedzi
  • 1960 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kazunarii

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
  • prestashop
    • Medpak
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Problem z widocznością modułów
« dnia: Marzec 23, 2016, 06:16:39 pm »
Witam serdecznie,

Mam problem z modułami, które się nie wyświetlają się na sklepie. Jak przejdę do trybu "Edycji na żywo" w menu "Pozycji", to nie ma problemu (patrz screen 1), a gdy przejdę bezpośrednio do sklepu to robi się z tego jeden duży bałagan (patrz screen 2). W jaki sposób mam to naprawić, skoro dane moduły są włączone i ustawione poprawnie, tak jak były wcześniej, ale jednak nie wyświetlają się tak jak nie powinny?

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z widocznością modułów
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 23, 2016, 06:51:02 pm »
Edycja na żywo pozwala przeczepiać moduły pomiędzy hookami, natomiast ich wygląd w tym podglądzie nie jest rzetelny i należy go dostosować podczas normalnego przeglądania strony.

*

Offline kazunarii

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
  • prestashop
    • Medpak
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Problem z widocznością modułów
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 23, 2016, 06:54:15 pm »
Okej, ale skoro się tak źle wyświetla to oznacza, że jakieś moduły są nie włączone lub też źle ułożone? Chciałbym to naprawić, aby wyglądało dokładnie tak samo jak na screenie 1, ponieważ wcześniej tak było i działało. Po wyszczyszczeniu cache strona wraca na moment do normalności, w sensie, że wszystko się dobrze wyświetla, ale wystarczy że ją odświeżę i wszystko się rozjeżdża.

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z widocznością modułów
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 23, 2016, 07:52:29 pm »
Wyczyść ręcznie cache włącz kompilacje i sprawdź, nic więcej z obrazków nie mogę wywnioskować.

*

Offline kazunarii

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
  • prestashop
    • Medpak
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Problem z widocznością modułów
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 23, 2016, 08:06:08 pm »
Otworzyłem na ten moment sklep, więc jeśli w jakiś sposób pomoże Ci to w zdiagnozowaniu problemu, to byłoby super, ponieważ mi zaczyna brakować już pomysłów.

Adres do sklepu to: medpak.com.pl

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z widocznością modułów
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 23, 2016, 08:47:58 pm »
Tak konkretnie to chodzi o tą mapkę której nie ma? Co to za moduł z mapka w standardzie tego nie ma więc zacznij sprawdzać od konfiguracji tych modułów, natomiast moduł newslettera możesz odczepić z stopki jak nie chcesz go mieć.

*

Offline kazunarii

  • Nowy
  • *
  • 17
  • 0
  • prestashop
    • Medpak
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: Właściciel
Odp: Problem z widocznością modułów
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 23, 2016, 08:51:31 pm »
No tak chodzi o tą mapkę, lecz to nie jest standardowy moduł, a robiony przez programistów, którzy zrobili szablon. Newsletter chciałbym, aby był żeby to wszystko wyglądało spójnie, tak jak powinno wyglądać. Co do tego modułu z mapką, to jego da się tylko włączyć z panelu Modułów, nie ma żadnych opcji, po prostu on i off.

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Problem z widocznością modułów
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 23, 2016, 09:10:32 pm »
Trochę mnie to dziwi że ma Pan szablon robiony na zlecenie i sam go Pan próbuje poukładać, jedyne co w takiej sytuacji mogę doradzić to zresetowanie/wyczyszczenie modułu mapki i sprawdzenie czy to pomoże w jego uwidocznieniu. Inne elementy które są w dobrej kolejności ale nie wyświetlają sie poprawnie trzeba będzie ostylować.