wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Problem z dodaniem nowej pozycji

  • 1 Odpowiedzi
  • 1459 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline herwaldi

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Programista
Problem z dodaniem nowej pozycji
« dnia: Kwiecień 21, 2016, 11:52:02 am »
Witam,
dopiero zaczynam moją przygodę z PS, mam problem z dodaniem nowej pozycji (HOOK),
dodaję w plku FrontController.php 'HOOK_displayLang' => Hook::exec('displayLang'),, umieszczam HOOK w header.tpl lecz w Panelu Admina nie widzę tej pozycji :( Dodam, że mam również dodaje w bazie w kolumnie ps_hook odpowiedni rekord. Co muszę jeszcze zrobić, żeby pozycja się pojawiła w PA? Czy muszę ją definiować z odpowiednim pluginem? (Też to robiłem i nie działa). Chciałbym, żeby pozycja widniała w PA żebym mógł sobie tam dodawać co zechcę.

Pozdrawiam Marcin

*

Offline kalif

  • #PrestaShop Ninja
  • Stały użytkownik
  • ***
  • 96
  • 2
  • Płeć: Mężczyzna
    • PrestaShow.pl
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: Problem z dodaniem nowej pozycji
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 21, 2016, 05:17:43 pm »
Nowy hook najpierw trzeba zarejestrować (musi pojawić się w bazie danych, wraz z joinowanymi kolumnami) żeby był widoczny w PA.
Jeśli chcesz wrzucić jakiś kod, który nie jest generowany przez moduł, wtedy wystarczy go zarejestrować i przez smarty wrzucić mu content
Pamiętaj też, że dany moduł musi mieć zarejestrowany Hook, że by można go było do niego podłączyć.

Wszystko tutaj jest opisane: http://doc.prestashop.com/display/PS16/Managing+Hooks

Sklepy internetowe - Profesjonalne wsparcie - Modyfikacje - Inteligentne moduły - Piękne szablony - SPRAWDŹ »
www.prestashow.pl / +48 506 312 999 / GG: 1604882 / kontakt@prestashow.pl