wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

PayU nie jest widoczne w aktywnych płatnościach.

  • 1 Odpowiedzi
  • 5196 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline felis

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
PayU nie jest widoczne w aktywnych płatnościach.
« dnia: Kwiecień 22, 2016, 11:02:51 pm »
Witam
Prestashop wersja 1.6.1.5,
Moduł PayU v2.2.3-DEV pobrany ze strony PayU.pl

Został zainstalowany, skonfigurowany i jest widoczny w modułach, pozycjach (displayPayment, displayPaymentEU, displayPaymentReturn). Mogę wprowadzać dla niego ograniczenia. Widać go wszędzie tylko nie ma go na liście aktywnych płatności, przez co nie jest dostępny  przy zakupach. Inne płatności tj. przelew i pobranie są widoczne.
Dla próby zainstalowałem płatność czekiem i ta również pojawiła się bez problemu w aktywnych płatnościach.
Zainstalowałem też wersję testową płatnego modułu z prestacafepayu i jest ten sam problem co ze "zwykłym" PayU.

Wie ktoś co źle robię. Z góry dziękuje za pomoc.

*

Offline felis

  • Użytkownik
  • **
  • 45
  • 0
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: PayU nie jest widoczne w aktywnych płatnościach.
« Odpowiedź #1 dnia: Kwiecień 23, 2016, 02:17:26 pm »
Problem raczej rozwiązany więc podaje co i jak może komuś się przyda. Wprawdzie gdy wejdę w menu "moduły" - "płatność"  to na liście "Aktywne płatności" nadal nie ma PayU, ale pojawił się w płatnościach podczas zakupów, a o to przecież chodziło. Zrobiłem co następuje:

1. Odinstalowałem moduł.
2. Wszedłem w menu: "Parametry zaawansowane" - "wydajność" i tam w:
a) "Ustawienia dotyczące Smarty" zaznaczyłem "Wymuś kompilację" oraz "Pamięć podrećzna" - "NIE".
b ) "Tryb debugowania" - "Wyłącz moduły nie od PrestaShop" - "NIE". oraz "Wyłącz wszystkie nadpisywania" - "NIE".
3. Ponowna Instalacja i konfiguracja modułu.
4. Przywrócenie ustawień z punktu 2a na poprzednie. To z 2b pozostawiłem na - "NIE".
5. Zainstalowałem dodatkowo moduł ship2pay.
Efekt taki jak pisałem powyżej więc raczej zwycięstwo.