wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Konfiguracja produktów + ilości

  • 2 Odpowiedzi
  • 1045 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline qbas-s

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 55
  • 0
Konfiguracja produktów + ilości
« dnia: Wrzesień 14, 2016, 03:01:30 pm »
Wydaje mi się(lub nie potrafię skonfigurować), że stany magazynowe produktów w kombinacjach działają niepoprawnie.
Załóżmy, że posiadamy produkt którego stan magazynowy = 1. Ustawiamy opcję, Nie pozwól zamawiać, jeśli brak na stanie. Więcej nie możemy sprzedać. Na tym etapie jest wszystko ok.

Potem generuje sobie kombinacje(załóżmy, że wygenerowaliśmy 10 kombinacji) i dla każdej wygenerowanej kombinacji ustawiam stan magazynowy 1.

W tej konfiguracji mogę kupić 1 produkt w pierwszej kombinacji, 1 produkt w drugiej kombinacji, 1 produkt w  trzeciej kombinacji itp.

Czyli mając faktyczny stan magazynowy 1 oraz zmieniając kombinacje mogę kupić dodatkowych 9 produktów których nie mam na stanie.

Można to jakoś skonfigurować, czy pozostaje kodowanie?

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Konfiguracja produktów + ilości
« Odpowiedź #1 dnia: Wrzesień 14, 2016, 09:52:22 pm »
Dla każdej kombinacji możesz ustawić osobny stok magazynowy zatem niekoniecznie rozumiem pytanie
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline qbas-s

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 55
  • 0
Odp: Konfiguracja produktów + ilości
« Odpowiedź #2 dnia: Wrzesień 22, 2016, 03:38:12 pm »
Dla każdej kombinacji możesz ustawić osobny stok magazynowy zatem niekoniecznie rozumiem pytanie

chodzi o to aby mając 10 kombinacji, każda z nich używa jednego stoku. Czyli w sumie np mam 1 przedmiot. Potem tworzę 10 kombinacji i w tym momencie zamiast 1 sztuki robi mi się 10 sztuk - tu jest problem.