wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Aktywacja konta klienta

  • 6 Odpowiedzi
  • 6569 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline jacekj

  • Nowy
  • *
  • 1
  • 0
Aktywacja konta klienta
« dnia: Styczeń 06, 2010, 08:39:06 am »
Czy w PS. jest jakaś autoryzacja klienta? Bo zauważyłem że konto jest aktywne bez względu na to jakie głupoty wpisujemy przy rejestracji lub podamy błędny e-mail.
Przydałaby się aktywacja konta przez odpalenie linka we wiadomości e-mail.

*

Offline kejczi

  • Nowy
  • *
  • 12
  • 0
Odp: Aktywacja konta klienta
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 13, 2010, 10:48:26 pm »
Pozwolicie, że odświeże ten temat gdyż bezskutecznie poszukuje od jakiegoś już czasu modułu bądź modyfikacji umożliwiającej aktywację konta klienta przez link wysyłany w emailu po rejestracji w sklepie.
Czy ktoś już się spotkał z czymś takim?

*

Offline emils

  • Stały użytkownik
  • ***
  • 62
  • 0
Odp: Aktywacja konta klienta
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 13, 2010, 11:05:36 pm »
A ja się podkleję. Też bardzo chętnie coś takiego bym zainstalował. Chciałbym, żeby email był prawidłowy, więc jesli ktoś aktywuje konto będzie to oznaczało poprawny email.

*

Offline 85studio

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Aktywacja konta klienta
« Odpowiedź #3 dnia: Kwiecień 05, 2011, 04:01:46 pm »
jestem kolejny w kolejce.. chociaż raczej nie tyle ze względu na chęć weryfikacji adresu mailowego, a raczej ze względów bezpieczeństwa..

w tym momencie ktoś może dodać fikcyjnego klienta i przypisać mu adres mailowy osoby trzeciej.. ja w swoim sklepie prawdopodobnie będę rozsyłał dość regularnie newslettery, a w momencie, kiedy ten nieszczęśnik zacznie dostawać maile na które się nie zgodził przez świadome kliknięcie linku w wiadomości potwierdzającej rejestrację, będzie mógł z czystym sercem posądzić mnie o spamowanie i w najgorszym wypadku wejść na drogę sądową..

jestem kompletnym nowicjuszem jeśli chodzi o prestashop, ale aż dziwne jest dla mnie że nikt jeszcze nie napisał chociażby modułu który rozwiązywałby w/w problem..

p.s. jako, że to pierwszy post na tym forum przesyłam pozdrowienia dla wszystkich forumowiczów

*

Offline deviant

  • Mieszkaniec
  • *****
  • 776
  • 1
  • Płeć: Mężczyzna
  • prestamod
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Prestamod -> [sklepy][hosting][modyfikacje][szablony][pomoc]

*

Offline 85studio

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
Odp: Aktywacja konta klienta
« Odpowiedź #5 dnia: Kwiecień 05, 2011, 05:10:19 pm »
dzięki za szybką odpowiedź deviant, ale jednak to nie to..

nie chodziło o ręczną aktywacja kont przez administratora, a o aktywację konta przez użytkownika poprzez kliknięcie linku w mailu otrzymanym po wypełnieniu formularz rejestracyjnego.. tzw. double-opt-in..

*

Bitelektro

  • Gość
Odp: Aktywacja konta klienta
« Odpowiedź #6 dnia: Listopad 03, 2011, 02:01:23 pm »
Witam.
Proszę zapoznać się tym modułem:

Moduł - Link aktywacyjny, aktywacja konta klienta przez email