wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

problem z poziomym menu

  • 3 Odpowiedzi
  • 1020 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline kenji25

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
problem z poziomym menu
« dnia: Październik 03, 2016, 10:07:18 am »
Dzień dobry,

wracam się do Was o pomoc, ponieważ firma, która wykonywała sklep umywa ręcę od problemu. A mianowicie, posiadam dwa sklepy oparte na presta 1.6.0.14, które w zasadzie są identyczne. Problem wygląda tak, że mój pracownik przez przypadek zaktualizował moduły z zaplecza co poskutkowało usunięciem menu poziomego. Wygląda to tak jak na obrazku z czerwonym motywem, a powinno wyglądać tak: (screen z mojego drugiego sklepu) jak na screenie z szarym motywem.

Co można z tym zrobić i gdzie szukać problemu? Ewentualnie jeżeli potrzebujecie jeszcze jakieś informację to chętnie udostępnie co trzeba bo muszę sobie z tym poradzić sam.

z góry dziękuje i pozdrawiam

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: problem z poziomym menu
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 03, 2016, 11:52:02 am »
Wyadje mi się, ze zastosowano tutaj dodatkowy hook. Jeśli piszesz, że sklepy są takie same skopiuj moduł menu [plik php] z "szarego" sklepu do "czerwonego" i powinno być ok
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline kenji25

  • Nowy
  • *
  • 3
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: 1.6
  • Status: forum
Odp: problem z poziomym menu
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 04, 2016, 09:10:49 am »
Dobra udało mi się znaleźć winowajcę, jednak nie mam zielonego pojęcia gdzie umieścic ten kod. Zacząłem porównywać źródła stron no i wyszło, że:
w sklepie www.borner.pl brakuje czegoś takiego, konkretnie od wiersza 253. Po dodaniu tego kodu przez chrome, wszystko się naprawia tylko pytanie gdzie to mam umieścić aby zostało to na stałe?

<div class="col-md-7">
<nav class="navbar navbar-default">
<div class="navbar-header">
<button type="button" class="navbar-toggle collapsed" data-toggle="collapse" data-target="#navbar" aria-expanded="false" aria-controls="navbar">
<span class="sr-only">Toggle navigation</span>
<span class="icon-bar"></span>
<span class="icon-bar"></span>
<span class="icon-bar"></span>
</button>
</div>
<div id="navbar" class="navbar-collapse collapse">
<ul class="nav nav-tabs">
<li><a href="/19-produkty" role="button" aria-expanded="false">PRODUKTY</a></li>
<li>
<a href="/20-nowosci" role="button" aria-expanded="false">NOWOŚCI</a>
</li>
<li role="presentation" class="dropdown">
<a class="dropdown-toggle" data-toggle="dropdown" href="#" role="button" aria-expanded="false">AUTORYZOWANE SKLEPY <span class="arrow2"></span></a>
<ul class="dropdown-menu" role="menu">
<li><a href="/content/9-sklep">Sklep 1</a></li>
<li><a href="/content/10-sklep">Sklep 2</a></li>
</ul>
</li>
                                                <li><a href="/content/11-o-firmie" role="button" aria-expanded="false">O FIRMIE</a></li>
</ul>


</div>
</nav>
</div>

*

Offline peentech

  • Tubylec
  • ****
  • 217
  • 0
  • PrestaShop: 1.6.1
  • Status: Właściciel
Odp: problem z poziomym menu
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 06, 2016, 09:05:22 am »
W szarym sklepie zlikwiduj przede wszystkim 0 przed nr kierunkowym 22. Zera zlikwidowano prawie 10 lat temu i po okresie przejściowym, od 2010 roku wybranie 0 przed nr kierunkowym uniemożliwia połączenie.