wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

!!! url NEWSLETTER, podlinkowanie newslettera pod zdjęcie prestashop 1.6 !!!

  • 4 Odpowiedzi
  • 1503 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline rudaw88

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Witam serdecznie, czy da się pod zdjęcie podlinkować w jakiś sposób newsletter? Klikam na zdjęcie i wyświetla się miejsce do podania maila. Proszę o pomoc

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,285
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: !!! url NEWSLETTER, podlinkowanie newslettera pod zdjęcie prestashop 1.6 !!!
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 13, 2016, 06:27:26 pm »
Musiałbyś standardowy formularz newslettera wywołać w fancybox i dopisać zdarzenie onclick na zdjęciu
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl 

*

Offline rudaw88

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: !!! url NEWSLETTER, podlinkowanie newslettera pod zdjęcie prestashop 1.6 !!!
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 14, 2016, 10:53:54 am »
Czy newsletter ma swój URL?

*

Offline endriu107

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 1,197
  • 51
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: !!! url NEWSLETTER, podlinkowanie newslettera pod zdjęcie prestashop 1.6 !!!
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 14, 2016, 11:00:16 am »
Nie ma ale możesz go sobie osadzić w elemencie który możesz wywołać, lub w jakiejś niestandardowej stronie, wtedy będzie miał url.

*

Offline rudaw88

  • Nowy
  • *
  • 4
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: !!! url NEWSLETTER, podlinkowanie newslettera pod zdjęcie prestashop 1.6 !!!
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 16, 2016, 11:12:00 am »
Dziękuję Wam za pomoc. W miedzy czasie poprosiłem mojego kolegę żeby mi to zrobił, no i zrobił, ale jak to już nie wiem. Zapytam go i napiszę, może komuś się to przyda! Z tego co wiem to newsletter nie ma url. Przeniósł mi go pod koszyk możecie sobie podglądnąć www.carolineb.pl