wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

Prestashop 1.6.1.7 mcrypt_decrypt(): Module initialization failed in /i-data/f24

  • 3 Odpowiedzi
  • 1216 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline sp421219

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Na próbę zainstalowałem Prestashop 1.6.1.7 na swoim serwerze NAS. Wszystko ładnie się otwiera, ale jak próbuję zalogować się do panelu administratora, to po wpisaniu prawidłowego loginu i hasła, po chwili, okienka loginu i hasła robią się puste, (tak jak przed wpisaniem loginu i hasła) a panel się nie pojawia. Natomiast gdy wpiszę nieprawidłowy login i/lub hasło to pojawia się informacja że podany login i/lub  hasło są nieprawidłowe. Na forum znalazłem sposób na przypadłość z problemem logowania, ale u mnie po wykonaniu wszystkich poleceń, pojawia się informacja o zerwaniu połączenia, i problem nadal pozostaje. Po włączeniu wyświetlania błędów,  przechodzi proces logowania, a na środku ekranu pojawia się okienko z nazwą sklepu i nic więcej się nie dzieje, po odświeżeniu wraca do strony z logowaniem. Czasem po otwarciu strony z logowaniem do panelu administratora pojawia się komunikat: " mcrypt_decrypt(): Module initialization failed in /i-data/f24290c2/presta/classes/Rijndael.php on line 68"

*

MERA

  • Gość
Odp: Prestashop 1.6.1.7 mcrypt_decrypt(): Module initialization failed in /i-data/f24
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 27, 2016, 01:51:33 pm »
Zobacz czy masz w phpMyAdmin wpis  ps_employee , czasem na niektórych serwerach tak się dzieje przy niedokończonej instalacji

*

Offline sp421219

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • prestashop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: Prestashop 1.6.1.7 mcrypt_decrypt(): Module initialization failed in /i-data/f24
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 27, 2016, 02:11:20 pm »
Mam taki wpis.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: Prestashop 1.6.1.7 mcrypt_decrypt(): Module initialization failed in /i-data/f24
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 27, 2016, 02:58:39 pm »
w swoim serwerze nie posiadasz biblioteki Rijandel - doinstaluj ją lub zmień na blowfish
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl