wdrożenia PrestaShop Powiększenie zdjęć moduł

górne menu poziome

  • 3 Odpowiedzi
  • 1384 Wyświetleń

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

*

Offline Izbelka

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
górne menu poziome
« dnia: Styczeń 21, 2017, 07:20:45 pm »
Witam, tak usilnie chciałam usunąć z głownej strony loga producentów, że zrobiłam sobie rozciągniętą wersję menu poziomego, czy ktoś mi podpowie jak zrobić, żeby wróciło do normy? www.malenkids.pl

*

Offline design4VIP

  • user
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 3,866
  • 131
    • design4VIP z innej strony...
  • PrestaShop: PS
  • Status: Programista
Odp: górne menu poziome
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 21, 2017, 08:04:40 pm »
pytanie co tak "usilnie" bylo robione... wyglada na to, ze zostaly usuniete style z modulu blocktopmenu (superfish-modified.css)

a co do usuniecia bloku producentow, to jezlei w ogole ich nie potrzebujesz to mozesz calkiem odinstalowac modul blockmanufacturers (blok producentow) albo jezeli ma zniknac z glownej storny to usunac go w pozycjach modulow z hooka home
design4VIP z innej strony...

*

Offline Izbelka

  • Nowy
  • *
  • 2
  • 0
  • PrestaShop
  • PrestaShop: PS
  • Status: forum
Odp: górne menu poziome
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 21, 2017, 08:30:55 pm »
Możliwe, że coś usunęłam niepotrzebnie. Czy jest możliwość odkręcenia tego?
Co do bloku producentów, to sama lista producentów w menu rozwijalnym jest mi potrzebna, jedynie na stronie głównej jest ona kompletnie nieaktualna, bo nie potrafię tego zrobić. Wedle instrukcji powinnam poszukać footes.tlp, ale kompletnie nie moge tego znaleźć.

*

Offline west

  • Administrator
  • Mieszkaniec
  • *****
  • 5,288
  • 106
  • Płeć: Mężczyzna
  • Europasaz.pl
    • PrestaShop, Wordpress, SMF, Woocomerce
  • PrestaShop: 1.7
  • Status: Programista
Odp: górne menu poziome
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 22, 2017, 07:26:32 am »
1. skontaktuj się z autorem szablonu - przecież to komercja powinien ci pomóc
2. Poszukaj w zakładce moduły - pozycje modułu odpowiedzialnego za loga producentów i go wyłącz
3. co do menu jeśli jest standardowe - a chyba jest nie dołożysz tam loga producentów - nie ma takiej opcji. Co do jego wyświetlania pewnie był moduł podpięty pod displaytop
MODUŁY | https://europasaz.pl |  SKLEPY INTERNETOWE | WSPARCIE TECHNICZNE | HOSTING | https://europasaz.pl